Venüs ve Merkür Kova Burcunda Kavuşumda. Kova burcunda Merkür ve Venüs’ün burçlara etkileri

Venüs ve Merkür Kavuşumu’nun Burçlara Etkileri

afrodit1

Aşk  gezegeni  ve zeka gezegeni Kova burcunda  kavuşumda

Koç ve yükselen Koçlar Venüs ve Merkür kavuşumu sizleri arkadaşlarınızdan Dostlarınızdan sevindirecek. Arkadaşlarınızın tanıştırdığı biriyle bir aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz.  Gurup toplantılarında, arkadaşlar arasında,  sevgiliniz tarafında , itibarınız  ve  kıymetiniz  daha  çok artacak.  Sevilen, aranan,  özlenen olacaksınız. Şans yıldızınız  parlıyor.  Parlayan yıldızınız; isdeklerinizi  ve dileklerinizi  yerine  getirecek.  Dileklerinizi  gerçekleştireceksiniz.

 Boğa ve yükselen Boğalar Sosyal  başarılar sizi bekliyor.  Şans sizden yana.  Etrafınız, sizi seven ve size destek olmaya hazır,sizi gerçekten seven sevenlerinizle dolu . Konuşmanızla, davranışlarınızla hayranlık kazanıyorsunuz.  Göz önünde ve farkedilir bir şekilde dikkat çekmeniz,  karşı cinsle olan diyalogunuzu olumlu bir şekilde etkiliyor. Hem  karşı cinse kendinizi beğendiriyorsunuz, hemde yüksek makamlardaki kişileri etkileyip onlar tarafından destek görüyorsunuz. Yüksek makamlardan beklediğiniz olacak .

İkizler ve yükselen İkizler olanlar Eğitim, yolculuk, tatil ve bilgiyle ilişkili ortamlarda,  Hayatınızda çok önemli bir yeri olacak olan biriyle karşılaşabilirsiniz. Uzun yolculuklarda ve  kültür ortamlarında  yine onunla tanışabilirsiniz. Evliyseniz eş tarafından akraba olduğunuz kişilerden maddi manevi destek görebilirsiniz. Ruhsal iletişim yeteneğiniz güçlenecek. Size gelen manevi bilgiler;  sadık  rüyalar,  canlı rüyalar ve hisler yolu ile  olacaktır. Gizli kapalı, maneviyat bilgilerini öğreneceksiniz.

 Yengeç ve Yükseleni  Yengeç  olanlar Gizli derin bilgileri  araştırıp öğreneceksiniz. Gizli görünmeyen güçlere karşı içinizde bir merak uyanacak. Gizli olan ne varsa bu günlerde ilginizi çekmeye başlayacak.  Ruhsal  eğilimleri  olanlar, ruhsal güce sahip olcaksınız. Sevgiyi aşkı, kalbinde besleyip büyüten  Yengeç’ler, o kişi sizi arayacak. Gizli aşk ilişkileri yaşayacaksınız.  Maddi  destek gelmesi için dua  eden Yengeçler;   sadık bir dostunuzun  desteğiyle,  hiseli paralardan  ve   sigortalardan sevineceksiniz. Miras konusu gündeminize düşebilir.  Eskiden var  olan  ve daha sonra ümitlerin tükenmesine sebeb olan bir mal varlığının konusu tekrat ortaya çıkabilir.

Aslan  ve Yükseleni  Aslan  olanlar Bekar  olanlar, evlilikten, sosyal ilişkilerden,  anne ve babanızdan sevineceksiniz. Evli olanlar, eşin maddi desteğinden ve işbirliklerinden sevineceksiniz. Hukuksal  konularda  sıkıntı çekenler, Mahkemelerde uzayıp giden ve birtürlü sonuçlanmayan  davalardan anlaşmaya varıp, davanızı  hayırlı bir şekilde sonuçlandıracaksınız. Bir türlü mutluluğu bulamıyorum diye  şikayet edenler;  şans yüzünüze  gülüyor.  Sevineceksiniz.  Sevecenliğiniz ve karizmanız artacak.

Başak ve yükseleni  Başak olanlar Yaptığınız işlerle, gösterdiğiniz başarılarla, hamaratlılığınız  ve bereketinizle; sevgi, saygı, ve takdir kazanıyorsunuz. Verdiğiniz hizmetlerin,  gösterdiğiniz  çabaların karşılığını alacaksınız. Dikkat edin fazla çalışmaktan,  sağlığınız bozulabilir.  Aşk arayanlar,  iş arayanlar,  sağlık sorunları  olanlar, beklentilerinizden sevineceksiniz.  İçinizden bazı  kişiler, iş hayatında  tanıdığı bir  kişiyle duygusal bir yakınlık kurabilirler. İçinizden bazı  kişiler ise; teyze, hala, dayı, amca gibi aile büyüklerinden birinin desteğini görebilirler.

 Terazi ve Yükselen Terazi olanlar Aşk konusunda dikkatli  olun. Birden fazla kişiye ümit vermeyin. İlişkinizde dengenizi ve sevecenliğinizi koruyun.  Kendinizi beğendirmek istemeniz  ve  etki altında kalmanız, kısa  süren ilişkilere neden olabilkir.  Akıllı ,iradeli  ve seçici olursanız, sizi ciddi bir beraberliğe götüren, gerçek bir  ilişkiye  adım atabilirsiniz.  İçinizden bazı kişiler, yeni tanıdığı biri için yaşadığı  kişi ile ilişkisine son verebilir. Kısa ömürlü bir ilişki için, süregelen ilişkinizi  sonuçlandırmazdan önce bir kez daha düşünün. Evlilik dışı  ilişkiler evlilik dışı bir hamileliği gündeminize  getirebilir.

Akrep ve Yükseleni Akrep olanlar Düzenli, mutlu bir ev hayatı sizi bekliyor. Önünüze çıkan şansları değerlendirin. Güzel bahçeli bir ev almak düşüncesi  içinde  olanlar, bu düşüncenizi gerçekleştireceksiniz.  Evini değiştirmek düşüncesinde olanlar, elinize bir şans fırsatı geliyor hemen değerlendiriniz.  Evinizi  kitaplarla, güzel resimlerle süslemek isteyeceksiniz. Antikalara  ve pul biriktirmeye merağınız artacak.Bahçenize her zamankinden daha çok  önem vereceksiniz.  Bu ayın içinde,  evinizde   genç  akrabalarınızı  misafir edeceksiniz. Aşık olanlar;   çok önem verdiğiniz o kişiyi, evinizde misafir edeceksiniz. Birlikte aşk  dolu romantik duygusal  anlar yaşayacaksınz.

Yay  ve Yükselen Yay olanlar Bu günlerde kitap okumak, yazı yazmak  ve  güzel sanatlarla uğraşmak için  kendinize  vakit ayırmak isteyeceksiniz. Spor yapmak  amacı ile yapacağınız  yürüyüşler  sizleri  mutlu edecek. Yazılı sözlü diyaloğa önem vereceksiniz.  Yakınlarınızla dargınsanız akrabalarınızın  desteğiyle barışacaksınız. Bekarsanız ve evlenmek  niyetinde iseniz, Akrabalarınızın tanıştırdığı biriyle yeni bir başlangıç yapma şansı doğacak. Aklın, zekanın  ve becerilerin  yıldızı  şimdi, aşkın  sevginin paranın ve mutluluğun yıldızı  ile  kavuşumda.  Kısa yolculuklarda,  eğitim yerlerinde, akrabalarınızın tanıştıdığı biriyle yeni bir başlangıç yapma şansı doğacak.  Diliniz tatlılaşacak. Ağzınızdan bal akacak.  Tatlı, şefkatli ses tonunuzla sizi sevenleri etkilecek ve onlara  her istediğinizi yaptıracaksınız.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak olanlar Aklın, zekanın,  iletişimin ve becerinin yıldızı;  Aşkın, paranın ve güzelliğin yıldızı ile kavuşum konumunda. Bu  kavuşum, güzelliklere  ve isteklerinize sahip olmanız için; size  beceri  yeteneği vermektedir.  Zekanızı  ve becerilerinizi kullanarak, kendi çabanızla  maddi  şansı yakalayacaksınız.  Doğru zamanda, doğru işlere başlamanız için elinize fırsatlar gelecek. Her zaman söylediğiniz sözler olan, acelemi daha sonra yaparım deyipde elinize gelen fırsatları ertelemeyin. Gelen fırsatları hemen değerlendirin. Sanatsal yeteneği olanlar, bu yeteneklerinizi değerlendirerek maddi kazanca sahip olabilirsiniz.

Kova Burcu ve Yükselen Kova olanlar Kişiliğinizle, nezaketinizle , güzelliğinizle;  sevgi  ve  saygı uyandırıyorsunuz. Kova Kadınları, tipinizi imajınızı değiştirmek isteyeceksiniz.  İçinizden bazı kişiler sarşınlığa özenecek, bazı kişiler ise estetik ameliyatlarla güzelleşmek isteyecekler. Aşk yıldızı burcunuzda misafir. Aşk yıldızının etkisiyle, yeni ilişkilerine  atılabilirsiniz. Değişik aşk özlemleri,  hayatınızdaki kişiyi aldatmanıza neden olabilir. Dostlarınızdan  biri  sevgiliniz, sevgiliniz dostunuz olabilir.  Özgür olmak isteğiniz, sizi asileştiriyor. Her an isyan etmeye hazırsınız. Bu da sevenlerinizi  çok üzüyor.

Balık Burcu  ve Yükselen  Balık olanlar Aşk acısı çekenler,  sevdiğinden karşılık göremeyenler, sevgilisiyle dargın olanlar; alacağınız güzel haberlerle sevineceksiniz. Kara sevda çeken Balıklar, kendi iç dünyanıza çekildiniz. Aşk acısı sizi herkesten uzaklaştırdı.  Şarkılar sizi anlatıyor, filimlerde kendinizi  görüyorsunuz.  Gerçek hayatta yaşayıp isteyipde yaşayamadıklarınızı, kendi iç dünyanızda yaşıyorsunuz. Ümitlerin kırıldığı, hayallerin yıkıldığı bir anda gelen, son bir şansla mutluluğu yakalayacaksınız. Sevgili  Balıklar, içinizden bazı kişiler,  başkası ile birlikte olan birine aşık.Aşık olduğunuz bu kişi ne sizden nede diğer kişiden vazgeçmeye niyetli. Bu günlerde karşınıza çıkacak olan kişiye şans veriniz. Bu kişi size hakettiğiniz sevgiyi verebilir.

Astrolog Şifa Avcın
7/ 1/ 2015
Gülseren
Mağusa / Kıbrıs

Sosyal Medya Paylaşım Alanı