VENÜS OĞLAK BURCUNDA

VENÜS Oğlak Burcunda

Sevginin, aşkın, paranın, güzelliğin yıldızı Venüs, Oğlak burcunda ilerlemeye başladı.Venüs Oğlak burcunda; aşkta soğukluk, güvensizlik, zorluk  ve aşta duyguları gösterememe  zorluğu  verir.  Seven sevdiğine duygularını gösteremez. Sever fakat sevgisini göstermenin bir zayıflık olduğunu kabul eder ve sevgisini göstermz.

Venüs  Oğlak  burcunda, sadakatı,  güveni ve aşkın  gururunu verir. Oğlak’taki  Venüs, sıradan  ve  basit ilişkileri reddeder. Aşk emekle, acı  ve zorluk çekerek  kazanılmalı. Aşkın içinde  zorluk, masumiyet  ve aşkın gururu  olmalı.  Bütün  bunlar  yaşanırsa,  aşk sağlam temeller üstüne kurularak,  kalıcı olur.

Oğlak burcunda ilerlemekte olan Venüs uzun zamandan beridir ilişkinizi sürdürmekte olan kişi ile aranızdaki ilişkiye bir kimlik kazandıracaktır. Doğum haritanızda gezegenler arasında sert bakış açıları varsa; sevdiğiniz değer verdiğiniz kişinin affedemeyeceğiniz bir davranış ile karşılaşabilirsiniz. İleriye yönelik bir ilişki bitebilir. En  güzel duyguların yerini nefret ve intikam arzusu alabilir.

Bu gezegensel enerjiler doğum haritanızda mevcutsa; ihanete uğramışsanız veya aldatıldığınızı düşünüyorsanız birtaraftan bırakmak birtaraftan kavuşmak isteği, sizi zor bir durumda bırakabilir. Güçlü nefretle, derin arzuları ve intikamı ayni anda hissedebilirsiniz. Kıskanç ve  kindar olabilirsiniz. Bu gezegensel etkilerin etkisi ile; okadar çok gizlilikler ve  sırlarla dolusunuz ki, bu duyguların altında ezilebilirsiniz. Doğum  haritanızda Satürün, Venüs’le huzursuzluk ve  zorluk  veren  bir  bakış  açısı oluştarmakta  ise, bu olumsuz  bakış açıları,  sevginizi  ve  aşk  uğruna  yaptığınız fedekarlığı,  karşı tarafa  göstermenizi  engelleyebilir. Kendinizi  olduğunuz  gibi  gösterememeniz,  içgüdüsel  olarak bütün  huzurunuzu  bozar.

Ciddiyet ve uzun süreli beraberlikler istiyorsunuz. Hata yapacağım  korkusuyla, hareket geçemiyorsunuz.

Doğum haritanızda  Oğlak burcuna düşen Satürn; Venüs  ve Pluton’la  sert  bakış  açısı oluşturuyorsa, büyük bir aşkın  kaybına  işaret eder. Bu büyük aşkın kaybı, hayatınızdan hiç  bir zaman  silemeyeceğiniz,  unutamayacağınız  acı  bir  hatıra  olarak  kalır.

ASTROLOG ŞİFA AVCIN

Bromley Kent Uk

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı