URANÜS’ÜN DÜNYA ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

URANÜS’ÜN  DÜNYA ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ

 

Uranüs’ün Dünya Üzerindeki Etkileri

Uranüs; özgürlüğü, aydınlığı,  beklenmeyen olayları ve doğal afetleri temsil eder. Uranüs, Mayıs 2010 tarihinde savaşçı, korkusuz ve lider bir burç olan Koç burcuna giriş yaptı. Uranüs’ün Koç burcuna girmesi; değişiklikleri, doğal afetleri, beklenmeyen olayları ve sürprizleri de beraberinde getirdi.

İsyanlar, büyük liderlerin kaybı ve özgürlük savaşları gerçekleşti. Beklenmeyen doğal afetler maddi ve manevi kayıplara neden oldu; felaketler, yıkımlar çoğaldı. Siyasette huzursuzluk yaşandı, düşmanlıklar çoğaldı. Ekonomide çöküş yaşandı. Hava durumlarında değişimler oldu. Gündüzler fark edilir bir şekilde kısaldı. Sahte güzellik doğal güzelliğin yerini aldı. Artık kusurlar düzeltilip çirkinlikler güzelleşiyor, doğal güzellik estetiğe yenildiği için doğal güzellik de değerini kaybediyor.

Her konuda dünya büyük bir değişim geçiriyor. Değişikliklerden korkmayınız. Kötü olaylar olduğu gibi iyi olaylar da oluyor. Bilim ve teknik gelişiyor, insanlar gençleşip güzelleşiyor, fark edilir bir şekilde insan ömrü uzuyor.

Uranüs değişim, evrim ve devrim getiren bir gezegendir. Kurulu düzeni bozar yerine daha iyisini veya daha kötüsünü getirir. Haksızlığa, beceriksizliğe tahammülü yoktur ve bütün bunlara şiddetle karşı gelir. Uranüs’ten korkmayın, size sunduğu fırsatları sonradan yaparım deyip de ertelemeyin. Değişime hazır, fırsatlara açık olun. Alışılmış, bozuk düzene, mutsuzluk ve haksızlıklarla yaşanan bir ömre “Hayır” deyin. Neptün gezegeninin etkisinde olan insanlar gibi “Kaderimdir, boyun eğerim” demeyin. Kendinize şans tanıyın. Yenilikler, değişiklikler sizi korkutmasın. Mutluluğu ve huzuru kendiniz yaratın. Bazı kişiler değişiklik ve mutluluk için hayatlarını değiştirebilirler; fakat dikkatli olmaları gerekir ki kendi hayatlarını düzeltecekler diye başkalarının hayatını mahvetmesinler.

 

Şifa Avcın

Sosyal Medya Paylaşım Alanı