SABİT YILDIZLARIN ESRARI FORMALHAUT YILDIZI BALIKBURCUNDA AY İLE KAVUŞUMDA

 

 

SABİT YILDIZLARIN ESRARIOtomatik alternatif metin yok.

FORMALHAUT

Formalhaut yıldızı, Balık burcunda Ay ile kavuşumda

Ay  ve  Formalhaut yıldızının Balık burcunda kavuşumu. Formahault yıldızı; günümüzde Balık burcunun,4. Derecesince  ve 6 dakikasındadır. Perslerin dört kıraliyet yıldızlarından biridir.

Formahault yıldızı, ayda bir kez Balık burcunda  Ay ile kavuşur.  Haritasında Balık burcunun 4. derecesinde gezegeni olanlar, bu kavuşumdan etkilenirler. Fakat en fazla etkilenenler: Balık burçları, Yengeç ve Akreplerdir.

Formal haut yıldızı; Venüs, Merkür  ve Neptün karakterinde bir sabit yıldızdır. Sihir, gizli ilimler, görünmeyen varlıklar, rüyalar, ilhamlar, vech hali,ruhsalbağlantılar,telepati, sezgi gücü, şifacılık bu yıldız ile ilgilidir.  Balık burcunun yeri haritada 12.ci evdir. 12.çi ev görünmeyen güçlerin evidir. Bu yıldızın etkisi altında olan insanlar,  gizli sırlı ilimlere meraklı olurlar. Rüyalara, hayallere ve sezgilere önem veren bu insanların,  rüyaları doğru çıkar ve çok iyi bir rüya yorumcusudurlar. Rüya görmek niyetiyle uykuya yattıkları çok olur. Rüyalarından ilham alırlar. Bu kişilerin rüyaları; rahmete, berekete, kavuşulacak olan dileklere ve gizli saklı sırları bulmalarına işarettir. Çevrelerinde sezgileri güçlü, isabetli rüya tahmini yapan ve başkalarının derdini taşıyan insanlar olarak bilinirler.

 

Astrolog Şifa Avcın

 

İngiltere

Sosyal Medya Paylaşım Alanı