Plüton’un insanlara verdiği manevi güç enerjisi Astrolojide dekanların sırları kitabımdan

  PLÜTON’UN PSİKOLOJİK ENERJİSİ

https://static.bianet.org/system/uploads/1/articles/spot_image/000/181/139/original/nar_m.jpg Akrep burcunun yönetici gezegeni

Plüton’u güçlü olan insanlar, bilinmeyene meraklı, sırlarla dolu, esrarengiz kişilerdir. Güzellikten çok cazibe sahibidirler. Yüzlerinde veya kasıklarında Plüton’un işareti olarak, ben veya yara izi görülür. Zülüfleri belirgin bir şekilde fark edilir. Saçları ya çok sık ya çok seyrektir.
Plüton’un etkilediği kişiler içinde bilinmeyenlerle, sırlarla ilgilenenler oldukça fazladır.
Bu kişiler güçlerini saçlarından, zülüflerinden, gözlerinden ve kaşlarından alırlar.
Yüzlerinde bulunan yara veya ben, bilinmeyen âleme açılan manevi üçüncü gözleridir.
Kasığında veya kalçasında olan ben, insanların gizli sırlarını öğrenmek, yeraltında gömülü olanların sırrını çözmek ve geçmişte yaşamış olan insanların ruhlarıyla iletişim kurmak için kullandıkları ve sadece kendilerinin bildiği gizli sır kanallarıdır.
Plüton’un işaretleri; yüzde, kalçada, kasıkta ve cinsel organda ben olarak belirgin bir şekilde görülür. Bu işaretler bazende yara şeklinde olabilir. Yara şeklinde olan işaretlerle, Mars’ın gücüde vardır.
Gizli ilimlerle ilgilenen Plüton’un sırrı bu işaretlerde saklıdır. Plüton’un etkilediği bu kişiler gururlarıyla, cesaretleriyle ve güçlü iradeleriyle tanınırlar.
Elleri sıkı olan bu kişiler, paraları olsa bile yoktur derler. Herkesin gizlilerini saklılarını bilirler; ancak bildikleri sırları kimseye söylemezler. İntikamcıdırlar, ihanete ihanetle karşılık verirler. Yapılan kötülüğü unutmayan bu insanlar, hangi silahla vurulmuşlarsa aynı silahla karşılık verirler.
Plüton’u güçlü olan bu insanların aşkı da, sevgisi de, nefreti de güçlüdür. Sevgilerini gizler; kimsenin bilmediği bulamayacağı mekânlarda aşklarını yaşamayı severler. Gerçek aşkları gizledikleri sevgilileridir. Sevdiklerine sevgiden çok arzu duyarlar. Zorlukla, mücadeleyle kazanılan aşka değer verirler; ancak zorla elde ettiklerinin kıymetini bilmezler.
315
Plüton’un güçlü etkisiyle kırmızı ve siyaha düşkün olurlar. Bu renkler kendilerine o kadar çok yakışır ki; nazara uğrayıp baş ve karın ağrısı çekerler. İncir meyvesini ve ağacını severler. İncir ağacına karşı içgüdüsel ve manevi bir bağları vardır. Nar ve babutsa meyvesi de, bu insanların manevi gücünü artırır. Bu meyvelerin ağaçlarını seyretmek, Plüton’un etkisinde olan kişilere iç huzuru verir.
Plüton çok güçlü etkilemişse sarı ve siyahı severler. Bu iki rengi bir arada görmek ruhlarına sükûnet verir. Küçük yaşlarda ıslık çalmaya meraklıdırlar. Hayvanlardan yılana karşı garip bir his duyarlar. Bu kişilerin, medyumluk yetenekleri çok gelişmiştir. Bir insanın yüzüne bakarak o insanın geçmişini, yaşadıklarını ve geleceğini bilirler.
Loş ve tenha yerleri severler. Konuşmaları teselli edici ve şifa vericidir. İnsan ruhunu iyileştiren güçlü dil yetenekleri vardır. İnsanlar isteseler de istemeseler de bu kişileri dinlemekten ve onların yanında bulunmaktan mutlu olurlar.
Maddi dünyadan çok manevi dünyaya önem verirler. Uğurun, tılsımın gücüne inanırlar. Gizemli bir görünümleri vardır. Sezgi ve manevi görme gücüyle gelecekten haber verirler. Bu özelliklerini meslek olarak uygulayanlar, güçlerini kaşlarından, gözlerinden ve saçlarından alırlar.
Vücut organları ruhlarıyla iletişim içindedir. Görünmeyen manevi kulakları, manevi gözleri vardır. Üstün manevi güç sahibidirler.
Bu güçleri; gizleri ve bilinmeyeni öğrenmek için kullanırlar. Geçmişi ve geleceği bilirler. Aşırı cesaret ve güç sahibidirler. Güçlerini konuşmalarıyla değerlendirip önemli kişilerle dostluk kurarlar.

Astrolog Şifa Avcın

Bromley kent uk

Sosyal Medya Paylaşım Alanı