Oğlak Burcunda doğan yeni ayın burçlara etkileri

oglak-burcu-yeni-ay

KOÇ BURCU VE YÜKSELENİ KOÇ OLANLAR

Yükselmek için büyük bir mücadele verirsiniz. Önünüze çıkan engeller, mücadeleniz için size daha çok güç veriyor. Mücadele sizin için, savaş demektir. Aklınıza koyduğunuzu zorda olsa güçte olsa mutlaka yaparsınız. Erkekseniz, kadınlarla sorunlar yaşarsınız. Yüksek bir mevkideyseniz, bir kadın yüzünden gözden düşebilirsiniz. Kadınsanız, anneniz toplumda tanınmış biridir. Annenizle gururu duyarsınız. Fakat bir neden yüzünden, annenizle soğukluk ve zorluk yaşayabilirsiniz. Toplum içinde, disiplininizle, otoritenizle, dürüstlüğünüzle tanınıyorsunuz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELENİ BOĞA OLANLAR

Siz doğduğunuzda Ay Oğlak burcunda ise, eğitime, bilgiye, disipline önem verirsiniz. Çok iyi bir öğretim görevlisi ve çok iyi bir yargıç olabilirsiniz. Öğretmenseniz, sert ve disiplinlisiniz. Öğrencilerinize, sert ve otoriter davranabilirsiniz. Yargıçsanız, sert ve acımasız bir yargıç olabilirsiniz. Yabancı dillere, yabancı kültürlere önem verirsiniz. Uzun yolculuklar yapmak, yabancı ülkelerde bulunmak, sizleri mutlu eder. Haritanızda sert bakış açıları varsa; uzun yolculuklarda ve yabancı ülkelerde hastalanabilirsiniz. Kaza geçirebilirsiniz. Hırsızlar tarafından zarara uğrayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELENİ İKİZLER OLANLAR

Öğrenmeye çok meraklısınız. Fakat öğrenmek istedikleriniz, gizli sırlı bilgiler. Geçmişte yaşamış, halalar veya teyzelerden bazı kişiler derin, gizli sırlarla, ilgilenmişlerdi. Sizde büyük bir olasılıkla, onlara çekmişsiniz. İçinizden bazı kişilerin, uyku ve uyanıklık arası ruhu başka bir âleme kayar. Rüya ve gerçeği karıştırırsınız. Böyle anlar gizli, sırlı, bilgiler alırsınız. Bilinmeyen gerçekler hakkında, derin ilim sahibisiniz. Cinsel konularda, soğukluk ve zorluk yaşayabilirsiniz. Baş ve göz rahatsızlıkları çekersiniz. Cinsel organlardan rahatsızlık yaşarsınız. Yakınlarınızın birinden, size geçen bir maddiyatı, herkesten gizlersiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELENİ YENGEÇ OLANLAR

Evlilik Ortaklık ve iş konularında, ciddi birisiniz. Eşinize, iş ortağınıza karşı, soğuk mesafeli ve eleştiricisiniz. Evliliği hayatınızı sürdürmek için, bir hayat garantisi olarak görüyorsunuz. Sizin için evlilik, hayatınızı dengeleyen, bir güç. İşinize, evliliğinizden daha çok önem veriyorsunuz. Bu da eşinizin size karşı soğukluğuna neden oluyor. Ancak, eşiniz sizi çok seviyorsa, sizi kazanmak için mücadele edecektir. Eşiniz evliliği bir meslek olarak görüyorsa, evlilik mesleğini başarıyla sürdürecektir. Sizi anlayan, sadık, sevecen bir eşiniz olursa, uzun ömürlü kalıcı bir evliliğiniz olur.

ASLAN BURCU VE YÜKSELENİ ASLAN OLANLAR

Siz doğduğunuzda, Ayınız oğlak burcuna düşmüşse; işinize, sağlığınıza, önem verirsiniz. Ayaklarınızdan, belinizden, kulaklarınızdan rahatsızlık çekebilirsiniz. İçinizden bazı kişiler, kronik hastalıklar çekebilirler. İş hayatınızda, çalışkan ve disiplinlisiniz. Sert canlısınız. En zor şartlar, altında çalışabilirsiniz. Devlet işlerinde çalışmayı, hayatınız için bir garanti görürsünüz. Matematik ve fen ilimleri size göre. Bu konularda, derin bilgi sahibi olabilirsiniz. Giyim kuşam konusunda, sizi ciddi gösteren, üniforma modeli kıyafetler tercih edersiniz. Çiftçiliği, ziraatı seviyorsunuz. Evcil hayvanlarla ilgilenmek, sizleri mutlu eder.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELENİ BAŞAK OLANLAR

Aşk konularında; soğuk, mesafeli, bencil ve ciddi olabilirsiniz. Aşkta romantik değilsiniz. Sevgilinize karşı duygularınızı; gururunuz ve sahiplenici duygularınızla gösterirsiniz. Duygularınızı aşkınızı içinizde saklıyorsunuz. Yaş farkı olan kişilerle, aşk ilişkileri yaşarsınız. Çocuklarınıza karşı, sert ve otoriter olabilirsiniz. Çocuklarınıza, sevginizi gösteremiyorsunuz. Bir çocuğunuzun, bir konudan, üzüntüsünü çekersiniz. Hayatınızın ilerdeki yıllarında, bir çocuğunuz daha olur. Bu çocuğunuzun sevgisiyle, teselli bulup sevinirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELENİ TERAZİ OLANLAR

Doğduğunuzda, Ay Oğlak Burcunda ise; arazi ve gayrimenkulle ilişkili konularda, alım satımda yetenek sahibisiniz. Elinizden çıkan malın yerine, daha iyisi gelir. Çok güçlü mal biriktirme yeteneğiniz var. Fakat yakınlarınız, bazen sizi engelliyorlar. Yaşlılık yıllarınız için endişe ediyorsunuz. Bu nedenle taşınmaz mal biriktirerek, ilerdeki hayatınızı garanti altına alıyorsunuz. Ebeveynlerinizle aranızda yaşanan zorluklar, onlarla aranızda soğukluğa neden oldu. Doğduğunuz yerde; zorluk ve sıkıntı yaşadınız. Küçük yaşlarınızdayken, üstünüze yığılan sorumluluklar, yaşınızdan erken olgunlaşmanıza neden oldu.

AKREP BURCU VE YÜKSELENİ AKREP OLANLAR

Yakınlarınızla yaşadığınız zorluklar ve sıkıntılar, onlara karşı soğukluk hissetmenize neden oldu. Yakınlarınıza, karşı sıcak duygular hissedemediniz. Onların yanındayken bile, kendinizi yanlız hissediniz. Öğrenme yeteneğiniz, zayıf olabilir. Öğrenmek istediklerinizi, kendi kendinize öğrenirsiniz. Kendi kendinin öğretmeni olan nadir kişilerdensiniz. Yakınlarınız, bu yeteneğinizin farkındadırlar.Üstün özellikleri olan bir insansınız. Başarıya önem veriyorsunuz. Başarmak için; bıkmadan, yılmadan, usanmadan büyük mücadeleler göstererek hakettiğiniz başarıya sahip oluyorsunuz.

YAY BURCU VE YÜKSELENİ YAY OLANLAR

Sahip olduğunuz, maddiyat kendi helaliniz. Paranız var ise, istediklerinizi alırsınız. Paranız yoksa paranızı biriktirir ve istediklerinizi alırsınız. İçinizden kiminiz, doğuştan zengin. Kiminiz, doğuştan fakir. Kiminizde, kendi çabasıyla kazanç sağlıyor. Zenginde olsanız, fakirde olsanız, sizin için önemli olan maddi hayat garantisi. Maddi güç, sizin manevi gücünüzdür. Doğum haritanızda, sert bakış açıları varsa; dolandırıcı olabilirsiniz. Mal varlığınızı akılsızca, tüketebilirsiniz. Hovardaca bir yaşam sürdürerek, sahip olduğunuz maddiyatı bitirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELENİ OĞLAK OLANLAR

Doğduğunuzda Ay Oğlak burcunda ise, büyük bir ihtimalle, zor şartlar ve büyük zorluklarla büyüdünüz. Çocukluğunuzda, yokluklara ve zorluklara karşı, sabırlı olmayı öğrendiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı her an hatırlarsınız. Fırsatlar, kolaylıklar elinize gelmez. Kimseden destek görmezsiniz. Kendi şansınızı siz kendiniz yaratırsınız. Kendi kendinizi siz kendiniz yükseltirsiniz. Sabırla, azimle önünüze çıkan engelleri, yenersiniz. Zamanın geçmesiyle kazandığınız zamanın değerini iyi bilirsiniz. Aceleci değilsiniz. Her işinizi, zamana bırakırsınız.

KOVA BURCU VE YÜKSELENİ KOVA OLANLAR

Yalnız kaldığınız zamanlar en mutlu olduğunuz zamanlar. Kırılgan olmanız, sizi insanlardan uzaklaştırıyor. İnsanların iç yüzünü erken tanımanız, onlara karşı içinizde güvensizlik duygusu yaratıyor. Güçlü, derin hisleriniz var. Rüyalarınız doğru çıkar. Rüyalarınız; romantik duygusal konularda, meslek, eğitim, yolculuk konularında sizi bilgilendirir. Gizlileri, sırlıları, sizden gizlenen her şeyi, rüya aracılığı ile öğrenirsiniz. Büyük bir ihtimal anneniz; güçlü, derin gizli ilim sahibidir. Yaşlanınca, annenizin derin sırlı bilgileri, daha çok ortaya çıkar. Geçmişinizi araştırırsanız; ninelerinizden ve dedelerinizden bazı kişilerin derin ilim sahibi olduğunu öğrenirsiniz. Yaşınız ilerledikçe, sizin de bilgileriniz güçlenir.

BALIK BURCU VE YÜKSELENİ BALIK OLANLAR

Saf ve her söylene inanan, bir karakteriniz var. Güçlü değilseniz, güvendiğiniz dost bildiğiniz kişiler tarafından hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinize güveniyorsanız, güçlü bir iradeyle her zorluğu yenebilirsiniz. Yavaş yavaş ve emin adımlarla, geleceğinize doğru ilerlersiniz.

Dileklerinizi, siz kendiniz gerçekleştirirsiniz. Bir gurubun yöneticisi olabilirsiniz. Arkadaşlarınız sevgiden fazla, size saygı gösteriyorlar. Size büyük sadakat gösteren ve sizinle gurur duyan, dostlarınız var. Sizde onları sahipleniyor ve koruyorsunuz. Beklenmeyen olumsuz olayları, kontrol edecek güçtesiniz.

Sifa Avcin

 

 

 

ŞİFA AVCIN

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı