Neptün’ün psikolojik etkileri ve manevi gücü

karda fenerli melek1

Neptün içimizdeki güçtür. Herkesten saklandığımız gizli dünyamızdır.

Acılardan, çaresizliklerden, korkulardan kaçıp saklandığımız gizli sığınağımızdır

Neptün, Venüs’ün üstün hali diye bilinir. Neptün’ün güzel etkileri; yaşamdan zevk almamızı sağlar.Yaşamdan   zevk  aldığımızda     yaşadığımızı hissederiz.

Neptün, manevi dünyaya açılan bir sır kapısıdır. Bu kapıdan girenler mistik bir dünyaya girip manevi hayatın tadını alırlar.

Bu hayatın sırrına erenler, büyük sırlara erişirler. Bu sırra erişenler, manevi keşiflerde bulunup en üstün ve en gerçek ilahi aşk olan tanrı aşkının getirdiği teslimiyetle maddi dünyadan geçip gerçek benliklerine ulaşırlar.

Neptün, içimizdeki histir. Herkesten gizleyip sakladığımız gizli dünyamızdır. Kendimizden, gerçeklerden, mutsuzluklardan ve olumsuzluklardan kaçıp saklandığımız gizli sığınağımızdır.

Neptün bize büyüleyici güzellikler sunar; manevi alemin kapılarını açar. Kendi nefsimizden geçip ilahi aşkla bütünleşmemizi sağlar. İçimizdeki hayvani hisleri yok eder; kirleri temizler. Ruhumuzdaki maddi arzulardan bizi kurtarır; zayıflıklarımızı, korkularımızı siler. Şifa gücü enerjisiyle ruh aynasının paslarını arındırır, saflaştırır, temizler. Temizlenen ruh aynası ilahi Güçten gelen  İlhamlarla sükunet bulur. Sükunet bulan ruh ise en yüksek mertebeye erişir. Bu mertebeye erişen ruh, Hakk’ın yüce sevgisine kavuşur.

Hayallerin, rüyaların, ilhamların ve yeteneklerin gücü olan Neptün; hayallerin gerçekleşmesinde de rol oynar.

Hayaller, yetenekleri besleyen ilham  güçleridirir. Bu güçlerden gerçekleşecek hayallerin ilk planını oluşturan hayaller ise yeteneklerimizin ortaya çıkmasını sağlar.

Neptün’ün kandıran, hayalleri suya düşüren bir güç olduğunu unutmamak gerekir. Hayal kırıklıklarının getirdiği acılar bizleri gerçek dünyadan uzaklaştırır. Bir kaçış yolu arar; ama bulamayız. Çektiğimiz acılardan, ıstıraplardan kendimize bir dünya yaratırız. Bu dünyada kendimizi istenmemiş, sevilmemiş zannederiz.

Karşı koyamadığımız, boyun eğmek zorunda kaldığımız acı gerçekler karşısında kendimizi kurban edilmiş hissederiz. Çektiğimiz ıstıraplardan kendimizi kurtarmayı başarırsak; mutluluğu ve güzellikleri elde ederiz. Acılardan sonra elimize gecen mutluluk ve güzellikler karşısında hayrete düşeriz. Geçmişte yaşadığımız acıların, şimdiki mutluluğumuz için ödememiz gereken bir bedel olduğunu anlarız.

yildizlarin_bize_soyledikleri_h1240

ASTROLOG ŞİFA AVCIN
yazıldığı tarih 21/2/2014
Yayınlandığı tarih 26/7/ 2015
TÜRKİYE ASTROLOJİ AKADEMİSİ MEZUNLARINDAN

2010 yılında İngiliz Astroloji Derneği tarafından,( British Astrological Association) en yetenekli Astrolog seçilen Şifa Avcın, 2010 yılından beridir, İngiliz Astroloji derneğinin en yetenekli Astrologları arasında, yerini almıştır. Şifa Avcın Astrological Secrets Of The Decans isimli  kitabın  yazarı. Bu kitabın yayınlanmasına ve Kitabdaki bilgilerin hayata geçmesine  British Astrological Association  izin vererek  kitabın yayınlanmasınada destek verdi.  Şifa Avcın 2010 London Collage Astroloji Certificate sahibi. 2012 yılında Astroloji Akademisinden mezun oldu. Ustalık belgesi, sertifika ve Diploma sahibi. Modern, klasik, ezoterik ve psikolojik astroloji tekniklerini başarıyla uygulamaktadır. İngiliz ve Türk basınında makaleleri ve  öngörüleri yayınlanlan Şifa Avcın; İngiltere ve Kıbrıs’ta  halka yönelik seminerler  vermektedir. Şifa Avcın’ın,  The  Astrological  Lodge  of  London’ nun  yayınladığı  Astroloji  dergisi  Astrology Quarterly’de  yazıları  yayınlanmaktadır.  British Astrological Association tarafından 2010 yılında en yetenekli astrolog seçilen Şifa Avcın, Türkiye Astroloji Akademi’si eğitmenleri tarafınfan Sualocin yıldızı ile temsil ediliyor.

17 Temmuz 2001’de Wella London’dan sac üstüne alınmış 2 başarı belgesi.

1997 ve 2002’de Lewishan College London’dan alinmis 1 i.t digeri Ingiliz’ce ustune alinmis 2 farkli başarı belgesi.

4.2001, 2006, 2007 ve 2008’de Lewisham College London’dan alinmis 4 farkli sertifika. ( N.O.C.N)

Certificate in micro ring hair extension 2008

Certificate in herbal medicine 2006-2007

2010 london college Astroloji Certificat

 

BAŞARI BELGELERİ:

1998 Doroty Jones tarafından verilen üstün başarı belgesi.

1998 College of London ( HRH The Duke of Kent) tarafından verilen başarı belgesi.

BULUŞLAR:

Nisan 2010, yeni bir parfüm. Keşfetti. Tahıl ürünleri, bitki sütleri ve kokulu çiçeklerden yapılan, parfüm, nemlendirici ve besleyici bir arada.

Haziran 2010, tamamen kuru yiyeceklerden elde edilen, özellikle güneş lekelerini çıkarıcı kırem.

Haziran 2010, limongil kabukları ve soyadan elde edilen sıvılarla cildi geren kırem.

Temmuz 2010, ozel bir ağacın sıvısı , tahıl ürünleri ve uzak doğu meyve çekirdeklerinden çıkan özle, bitki sütleriyle hazırlanan ve  yaşlılığ geciktiren gece kremi.

Şifa Avcın

Astrolog, yazar herbalist ve bitkisel parfüm yapımcısı

Sosyal Medya Paylaşım Alanı