MARS’IN KOÇ BURCU KARAKTERLİ İŞARETİ 

MARS’IN KOÇ BURCU KARAKTERLİ İŞARETİ  Daha fazla bilgi için yıldızlardan gelen işaretler isimli kitabımı okumanızı öneririm

Yüz ve Kafada Yer Alan Yıldız İşaretleriMARS’IN

Yıldızların İşareti Olan Benler

Mars astrolojide Koç ve Akrep burçlarını yönetir. Fakat başka bir burçtan bile olsanız Mars sizi çok güçlü etkilemişse, işaretini doğumla gelen bir ben veya yara izi olarak gösterecektir. Mars’ın işareti “yüzünüzde veya başınızda” ben ve yara izi olarak varlığını belli eder. Mars’ın Koç burcu karakterinde olan işaretine sahipseniz, bir Koç burcu insanı gibi davranarak, Koç burcu Mars’ının özelliklerini taşıyacaksınız. Mars’ın yönetiminde olan bir başka burçta Akrep burcudur. Mars’ın Akrep burcu karakterinde olan işareti; “cinsel organda, cinsel organlara yakın vücut bölgesinde, kasıkta, kalçalarda, popoda ve sağ ayağın topuğunda” varlığını belli eder.
Koç burcu Mars’ının etkilediği insanlar, kendilerini aşikâr bir şekilde ortaya koyar. Hırsın gücü, yüksek cinsel enerji, mücadele ile gelen galibiyet bu insanlarının en belirgin özellikleridir. Akrep burcu Mars’ının etkilediği insanlar kendilerini, esrarengiz bir şekilde ortaya koyarlar. Bilinçaltı ve sezgiler onlar için çok önemlidir.

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı