Koç burcunun ve Akrep burcunun yöneticisi olan Mars; Oğlak burcunda

Mars Oglak burcundaImage result for Mars'ın
Mars Koç ve Akrep burçlarını yönetir. Oğlak burcunda yücelen Mars, bu burcun 28. Derecesinde şereflenir. Savaşın, zaferin, gücün, kuvvetin sahibi olan Mars, gururlandıgı  ve şeref duyduğu bir mevkide.

Mars deyince, aklımıza cesaret, güç, kuvvet, mücadele ve atılım gelir.
Atılım yapmak cesareti, acılara karşı dayanma gücü, zorluklarla mücadele etmek, savaşçı Mars’ın insanlara verdiği güç enerjileridir. Mars enerjisi ile insanlar daha güçlü, daha iradeli ve daha cesur olurlar. Marsın verdiği güç enerjisiylei, insanlar zorluklarla korkusuzca çarpışırlar. Savaş gezegeninin disiplinin, iradenin, tecrübenin burcuna giriş yapmasıyla, sorumlulukları, kazanma isteğini ve yükselme hırsını da beraberinde getirdi.
Mars’ın Oğlak burcuna girmesi ile insanlar, mücadele ederek kazandıkları ile gurur duyacaklar. Rekabet duygusu artacak. Mücadele ile gelen galibiyet, zaferin gururunu tatdıracak. Kavga ile, mücadele ile sahip olunanların kıymeti artacak. Zorluklarla sahip olduklarının kıymetini bilecekler. Mesleki kıskançlıklar, insanları başarıya götürecek. Mesleki yönden haksızlığa uğrayanlar, şerefi ve gururu zedelelenler, yıkılmadığınızı ayakta olduğunuzu, eskisinden daha sağlam ve güçlü olduğunuzu göstereceksiniz.
İradenin gücü, maddi, manevi kötü alışknlıkları yenmek için, insanlara güç verecek.Image result for Mars'ın
Marsın Oğlak burcuna girmesi ile, insanlar daha korkusuz ve daha cesur olacaklar. İnsanlar yükselmek, makam sahibi olmak, kariyerlerinde iyi bir mevkiye gelmek için, hırslı, tutkulu ve mücadeleci olacaklardır.
Mars Oğlak burcunda yüceldiği için, temsil etdiği konular güçlenir ve kalıcı olur. Mars’ın, Pluto ile kavuşumu ve Üranüs ile sert etkileşim içinde olması; politıkacılar arasında, güç kavgalarını daha çok artırabilir. Darbe girişimleri olabilir. Kundaklama olayları artabilir, sabotajlar, yangınlar, halkı tedirgin edebilir.
Düşmanlıkların artacağı böyle günler; hükümet görevlileri ve ünlü insanlara komplo planları yapanlar olacaktır.
Şifa Avcın
Venüs günü ve Merkür saati
Ay 2 derece Terazi’de

Sosyal Medya Paylaşım Alanı