Güneş Aslan Burcunda Güneş’in etkilediği kişilerin karakteristlik Özellikleri. Güneş’in İşaretini Taşıyanlar

GÜNEŞ  ASLAN BURCUNDA.

GÜNEŞ 23 TEMMUZ’DA YÖNETTİĞİ ASLAN BURCUNA GİRİŞ  YAPTI. 23 AĞUSTOS’A KADARDA BU BURÇTA KALACAKTIR.

Astroloji’de Güneş, Aslan burcunun yöneticisidir. Koç burcunun ikinci dekanında, Yay burcunun ise üçüncü dekanında güçlüdür. Güçsüz olduğu burç Kova, zararda olduğu burç ise, Terazidir. Doğum haritanızdaki Güneş, doğum tarihinize  göre  düştüğü burca göre karakterinizi ve kimliğinizi belli eder. Güneş’in bulunduğu burç, sizin öz burcunuzdur.Güneş her ay bir burçtan geçer ve hergün 1  derece  ilerler.  1 burçta 1 ay kalır. Güneş simdi yönettiği Aslan burcunda ilerlemektedir, Güneş bütün burçları etkiler.

Hayat veren Güneş; cesaret, onur, yaratıcılık, sanat gücü ve başarı enerjilerine sahiptir. Sarayların, gösterişli salonların, kuyumculuğun, tiyatronun, sinema salonlarının olduğu her yer Güneş’in etkisi altındadır. 

Planlama ve organizasyon, başarılı yönetim kabiliyeti, cesaret, yaratıcılık ve sanat gücü Güneş’in etkilediği kişilerin, sahip olduğu yeteneklerdir. Güneş’in etkilediği kişiler, içten gelen, pırıltılı, ruhsal bir asalete ve bitmek bilmeyen bir yaşam enerjisine sahiptirler. Güneş evrene hayat, hayata can verendir.Güneş’in gücününün etkilerine sahip olan kişiler, bulundukları yere hayat verirler. Güneş’in güçlü etkisini alanlar, gençlik enerjileri ve göz kamaştırıcı şahsiyetleriyle kendilerini belli ederler. Ayrıca bu kişiler, cazibeli ve pırıltılı görünüşleriyle de kendilerini hemen fark ettirirler.  Ruh ve hayat veren Güneş’in etkilediği kişiler, soylu ve asil görünürler. Fark edilmek ve ilgi çekmek, bu kişileri mutlu eder. Dürüst ve koruyucu olup çaresizlerin çaresidirler. Cömertlikleri ile yoksulları sevindirirler.

Aslan burcunun yöneticisi olan Güneş;  Astroloji’de kalbi, gözleri, sırtı ve bel kemiğini temsil eder. Ayrıca, genç erkek güzelliğinin en güçlü simgesidir.

GÜNEŞ’İN VERDİĞİ YAŞAM ENERJİSİ

Güneş, geleceğe yönelik hedefleri ve istekleri, yaratma gücünü ve şöhreti temsil eder. Hayatın temsilcisi olan Güneş, geleceğe yönelik planlananı gerçekleştirir. Aslan  burcunun  yöneticisi  olan Güneş,etkilediği  kişilerin içten gelen liderlik yeteneğini ve yöneticilik gücünü artırır.Aslan burcu mensupları, başta olup yönetmeyi severler. Kahramanlıkları ve cesaretleriyle övünürler. Yöneticilik yetenekleri  ve yenilmemezlikleriylede gurur duyar.

Güneş’in etkilediği  kişiler, yaratıcı sanatlarda başarı  gösterirler. Güzel sanatlara karşı  içten  gelen bir  yeteneklere sahiptirler. Yetenekleriyle,  yönetmek  kabiliyetleriyle, farklı saş  modelleri  ve giyim tarzlarıyla  ne  kadar farklı olduklarını  gösterirler.Bu  kişiler; güzel sanatlara olan yetenekleriyle, güçlü planlama ve üstün özellikleriyle tanınma arzusu içindedir. Üstün irade gücü ve yaratıcılık enerjisiyle de bu arzularını gerçekleştirirler.. Siz hangi burçtan olursanız olun.  Güneş  sizi  çok  güçlü  etkilemişse  işaretini;  gögüs  altında,  sırtın üstünde, sırtın  bele  yakın  yerinde,  anlınızda,  iki   kaşın  arasında  ve  göz  beneklerinin  içinde  işaretini  ben  olarak  gösterecektir.  Güneşin  işareti  olan  ben,  rengine,  büyüklüğüne  ve  küçüklüğüne  göre; Ay, Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter ve Satürn’dende etkilenerek,    farklı  karakterler  verip  kadersel  işaretler  gösterecektir. Bu  kadersel işaretlerin;  doğum  lekesi  ve  doğumla  gelen  yara  izlerine  görede  değişik  anlamları  olacaktır. Güneş ışık olduğu için, gözleride temsil eder. Güneş, güzel bakışlı ve etkiletici gözler verebilir.  Fakat bazende  gözlere, zayıflık ve şehlalıkda verebilir. Halk dilinde arpacık ismiyle bilinen ve gözün kenarında çıkan  göz hastalığı, Güneşin temsil ettiği hastalıklardan biridir. Güneş; Kalp, göz,omurga kemiği, sırt  ve göğsün alt kısmı ilede ilgilidir. Güneş’in işaretini taşıyorsanız; Güneş’in temsil ettiği hastalıklara karşı kendinizi korumalısınız. Güneş’in işareti sizi çok güçlü etkilemişse, Güneş’in temsil ettiği hastalıklardan birinden rahatsızlık çekersiniz. Güneş’in  işaretini taşıyorsanız; güvenli, cesaretli, gururlu, onurlu ve dürüstsünüz. Başta olup yönetmeyi, dinleyiciden çok dinlenen olmayı istersiniz. Seyirci değil seyredilen olmak sizi mutlu eder.  Emir almayı değil, emir vermeyi ve her zaman takdir edilmeyi seversiniz.

Astrolog Şifa  Avcın

Bromley Kent uk

Sosyal Medya Paylaşım Alanı