Disiplin yıldızı Satürn

Satürn’ün genel özellikleri

Astrolojide Satürn, Oğlak burcunun yönetici gezegeni  Kova burcunun ise ikinci yöneticisidir.Üranüs bulunmadan önce Satürn, Kova burcunun yönetici gezegeniydi.

Satürn, Başak burcunun ikinci; Boğa burcunun üçüncü dekanında güçlüdür. Terazi burcunda, bu burcun ikinci dekanında ve 21. derecesinde güçlüdür. Satürn, İkizler burcunun ikinci dekanında güçlerini göstermeyi sever.

Satürn deyince aklımıza otorite, disiplin, zorluk, soğukluk, sorumluluk, sabır ve sebat gelir. Satürn öğrenme prensibini, başarının sırrını, mücadelenin gücünü ve zamanın geçmesiyle kazanılan zamanı temsil eder. Satürn’le öğrenilen dersler ömür boyu unutulmaz. Satürn’ün verdiği başarılar gelip geçici değildir; kalıcı ve sonsuzdur.

Disiplin yıldızı olarak bilinen Satürn, sert ve acımasız bir öğreticidir. Başarının; zorluklardan, disiplinden, güçlü iradeden geldiğini bilir ve bunun da bilinmesini ister. Hataları bağışlamayan Satürn, başarının mükafatını mutlaka verir. ‘Çalışan kazanır’ sloganı Satürn’ün ruhunun sessiz çığlıklarıdır.

Politika, yönetim, toplum; askerler, yargıçlar, mimarlar, mühendisler, öğretmenler, dağcılar, arkeologlar, maden ocağı işçileri, antikacılar, tarihçiler Satürn’ün yönetimi altındadır.

Satürn çölleri, ormanları, ıssız yerleri, maden ocaklarını, mezarlıkları, kasvetli yerleri, tarihi binaları, yıkıntıları temsil eder.

Şifa Avcın

Bromley Kent uk

 

 

Uzman Astrolog Şifa Avcın

 

2010 yılında İngiliz Astroloji Derneği tarafından,( British Astrological Association) en yetenekli Astrolog seçilen Şifa Avcın, 2010 yılından beridir, İngiliz Astroloji derneğinin en yetenekli Astrologları arasında, yerini almıştır. Şifa Avcın Astrological Secrets Of The Decans isimli  kitabın  yazarı. Bu kitabın yayınlanmasına ve Kitabdaki bilgilerin hayata geçmesine  British Astrological Association  izin vererek  kitabın yayınlanmasınada destek verdi.  Şifa Avcın 2010 London Collage Astroloji Certificate sahibi. 2012 yılında Astroloji Akademisinden mezun oldu. Ustalık belgesi, sertifika ve Diploma sahibi. Modern, klasik, ezoterik ve psikolojik astroloji tekniklerini başarıyla uygulamaktadır. İngiliz ve Türk basınında makaleleri ve  öngörüleri yayınlanlan Şifa Avcın; İngiltere ve Kıbrıs’ta  halka yönelik seminerler  vermektedir. Şifa Avcın’ın,  The  Astrological  Lodge  of  London’ nun  yayınladığı  Astroloji  dergisi  Astrology Quarterly’de  yazıları  yayınlanmaktadır.  British Astrological Association tarafından 2010 yılında en yetenekli astrolog seçilen Şifa Avcın, Türkiye Astroloji Akademi’si eğitmenleri tarafınfan Sualocin yıldızı ile temsil ediliyor.

17 Temmuz 2001’de Wella London’dan sac üstüne alınmış 2 başarı belgesi.

1997 ve 2002’de Lewishan College London’dan alinmis 1 i.t digeri Ingiliz’ce ustune alinmis 2 farkli başarı belgesi.

4.2001, 2006, 2007 ve 2008’de Lewisham College London’dan alinmis 4 farkli sertifika. ( N.O.C.N)

Certificate in micro ring hair extension 2008

Certificate in herbal medicine 2006-2007

2010 london college Astroloji Certificat

 

BAŞARI BELGELERİ:

1998 Doroty Jones tarafından verilen üstün başarı belgesi.

1998 College of London ( HRH The Duke of Kent) tarafından verilen başarı belgesi.

BULUŞLAR:

Nisan 2010, yeni bir parfüm. Keşfetti. Tahıl ürünleri, bitki sütleri ve kokulu çiçeklerden yapılan, parfüm, nemlendirici ve besleyici bir arada.

Haziran 2010, tamamen kuru yiyeceklerden elde edilen, özellikle güneş lekelerini çıkarıcı kırem.

Haziran 2010, limongil kabukları ve soyadan elde edilen sıvılarla cildi geren kırem.

Temmuz 2010, ozel bir ağacın sıvısı , tahıl ürünleri ve uzak doğu meyve çekirdeklerinden çıkan özle, bitki sütleriyle hazırlanan ve  yaşlılığ geciktiren gece kremi.

 

Astrolog, yazar herbalist ve bitkisel parfim imalatçısı

Şifa Avcın

Sosyal Medya Paylaşım Alanı