Değerli dostlarım ve değerli danışanlarım.Bu gün İngiltere’ye dönecegim. Bir süre sizinle görüşemeceğim. Sizlerle görüşmeye, internet üstü devam edeceyim. Şifa Avcın Facebook sayfamdan benimle, iletişim kurabilirsiniz. Sevgilerimle, hoşça kalınız.

Değerli dostlarım ve değrli danışanlarım.Bu gün İngiltere’ye döneceyim. Bir süre sizinle görüşemeceğim. Sizlerle görüşmeye, internet üstü devam edeceyim. Şifa Avcın Facebook sayfamdan benimle, iletişim kurabilirsiniz. Sevgilerimle, hoşça kalınız.

Astroloji hakkında.

Astroloji,  Esli türklerde, Osmanlılar ve Araplarda;  ilmüt- tencim  ilmüahkamin-nücüm, sema ilmi, Burçlar ilmi, münecimlik ve Yıldız bilimciliği olarak biliniyordu.  Kişisel Astroloji danışmanlığı, sadece o kişinin doğum bilgilerine göre hazırlanan, doğum haritasının yorumlanması  ve  gelecek günlerle ilişkin, öngörüde bulunmasıdır.  Bir doğum haritası çıkarmak için, doğum gününüzü, doğum saatinizi, doğum gecemi gündüzmü  hangi ülkede hangi şehirde gerçekleşti,   bunları kesin olarak bilmeniz lazım. Doğum saatinizi veya gününü bilmiyorsanız; en azından  doğum saatine yaklaşık bir saat, gün veya  bir ay söyleyerek,  Rektifikasyon yöntemiyle,  doğduğunuz saatı bularak yükselen burcunuzun hangi burç olduğundan emin olarak, yükselen burç hakkında sizi bilgilendirebilirim. Yazdamı, kıştamı bahar aylarında yoksa sonbahardanı doğdunuz? Doğum gecemi gündüzmü gerçekleşti? Bana doğru olarak verdiğiniz bilgiler ile, Reftifikasyon yöntemiyle sizi bilgilendirebilirim. Peki Rektifikasyon nedir? Rektifikasyon; kişinin hayatında hangi yaşta olumlu veya olumsuz  ne yaşadığı sorularak,  haritada ki işaretlerin ve göstergelerin  karşılaştırılarak,  ortalamasını bulan bir tekniktir. Yükselen burcu bulmak için, doğumla gelen; lekeler, benler  ve yara izleride yükselen burcu bulmak için bize yardım ederler. Ayrıca yüzünüz, yüzünüzün ifadesi,  vücudunuzun  ve yürümenizin şekli ,yükselen burç  hakkında size  bilgi verir. Astroloji;  hangi konularda şanslı, hangi konularda şansız olduğunuzu  açıklar.   Maddi  ve manevi konularda size yardım eder. Sağlığınız, ilşkileriniz, geleceğiniz ile ilgili merak ettiğiniz konularda,  sizi aydınlatır. İyi  ve şanslı zamanlarınızın, hangi aylar ve hangi zamanlar olduğunu,   korunmanızı ve hayatınızda yenilik yapmamanız gereken zamanları açıklar. Astroloji geleceğinize ışık tutar. Astrloji ilmine araplarda,ilmüt- tencim  ilmüahkamin-nücüm  denir. Batı dillerinde Astroloji, Türklerde ve Osmanlı’larda; Sema ilmi, Burçar ilmi, münecimlik ve Yıldız bilimciliği demektir. Burcunuzu, yükselen Burcunuzu Ay burcunuzu geleceğinizi ve merak ettiklerinizi öğrenmek ve danışmanlık almak istiyorsanız;  Sualocin Astroloji  sayfamdan,  Şifa Avcın Facebook’tan, 0533 869 0693 ve 07956 457645 numaralı telefonlardan  bana ulaşabilirsiniz.

Şifa Avcın, Astrological Secrets of the Decans isimli kitabın yazarı. British Astrological Association tarafından 2010 yılında en yetenekli astrolog seçilen Şifa Avcın, Türkiye Astroloji Akademi’si eğitmenleri tarafınfan Sualocin yıldızı ile temsil ediliyor.

 

Astrolog  Şifa Avcın

Yazar, Herbalist ve Bitkisel parfüm yapımcısı

Sosyal Medya Paylaşım Alanı