Bu ayın burcu: İkizler burcu

İkizler burcunun yöneticisi Merkür

bu-ayin-burcu-ikizler-20151024

İkizler burcu insanları; akıllı  zeki hazır cevap, meraklı, hamarat  becerikli  ve  çocuksudurlar. Yaşlarından her  zaman genç görünürler. Bilgedirler.  Okumaya yazmaya meraklıdırlar. En zor  işleri   kolaylıkla  öğrenirler. Kolay  öğrenirler kolay   bıkarlar. Aklılarına  koydukları  zorda  olsa  güçde olsa  büyük bir başarıile    yaparlar.  Fakat tez bıkarlar. Tez bıktıkları içinde, büyük bir hevesle  başladıklarını   aynı  hevesle bitirmezler.Fakat Terazi  burcından bir arkadaşları var ise  yarım  bıraktıkları ışlerı Terazi  burcundaki  arkadaşları bitirir. İkizler burcunun yöneticisi olan Merkür şimdi, şans yıldızı Jüpiterle kavuşumda. Jüpiterin  Merkür ile    kavuşması; bilgiye,  ticarete, anlaşmalara , yolculuklara, okumaya, yazmaza,    sanata, ve  çabuk gelişen önemli  işlere işaret eder.

Ay İkizler burcunda olduğunda romantikliğini, duygusallığını, şefkatini kaybeder. İkizler burcunda duygusallığını kaybeden Ay, havaileşir. Ay İkizler burcunda olduğunda, ellerinizi daha ustaca kullanırsınız. Sözleriniz daha etkili olur. Ay İkizler burcundayken, ansızın aklınıza yazı yazmak gelir. Okumak öğrenmek isrersiniz. Kitaplara ilgi duyarsınız. Kurslara gidip bilginizi derinleştirmek istersiniz. Telefonlarda konuşmak, gazete, dergi okumak sizleri mutlu eder. Yabancı dillere ilgi duyarsınız. Yakınlarınızla görüşmek, kısa yollar yapmak sizleri sevindirir. Koku alma yeteneğiniz guclenir. Aşka  hasret  kalanlar, ümitle  karşınıza çıkacak olan sevgiliyi beklerlersiniz. Bekler ve ümit edersiniz.  Fakat hala daha beklenen gelmez. Tam ümidinizi kestiğiniz an ortaya iki kişi birden çıkar. Hangisini seçeceğinize karar veremezsiniz. İki kişi arasında seçim yapamazsınız. Kararsız olanlar karar veremedikleri için kendilerini iki kişi arasında  bulurlar. Bazı kişiler şaşkın hale gelirler. İyidir deyip yanlış  kişiyi  secerler. Ay  İkizler  burcunda  iken havailik, flörçülük, yalan, yanlış, konuşmalar artar. Beklediğiniz güzel haberleri alırsınız. Eğitim çağında olanlar öğretmenlerden, notlardan, okullardan ve  arkadaşlardan sevinirler. Bilgi biriktirmeye başlarsınız. Doğum haritanızda Ay İkizler veya çift karekterli burçlardaysa, başınızdan birden fazla evlilik  geçer. Ay İkizler burcunda huzurlu değildir. Dolayısıyle bu huzursuzluğu canlılara yansıtır. Ay ikizler burcundayken dalgınlaşırsınız. Unutkan ve sinirli olursunuz. Ufak tefek yalanlar söylemeye başlarsınız. Tembel, dağınık ve tertipsiz olursunuz. Kendinizi ifade edemezsiniz. Haklıyken haksız duruma düşersinniz. Uykularınız bozulur, uyuyamazsınız. Ayın çok sert etkileri uyur gezerliğe neden olur. Göğüs hastalıkları, ciğer hastalıkları, boyun ağrıları artar. Haziranın 22.sine kadar İkizler burcu temaları güçlenip önem kazanacaktır. Şans talih yıldızı Jüpiter İkizler burcunun 22. kinci  derecesinde ilerlemekte ve sizlere  şans dağıtmakta.    Yazarlıkla,  el  sanatlarıyla  uğraşanlar  yeteneğiniz artacak. Uzak yollar yapmak isteyenler, yabancılarla iş yapmak isteyenler, kesin bir karar vereceksiniz. Merkür    ve jüpiter kavuşumu sizi, zihinsel yeteneklerden, konuşma yeteneğinizden, sosyal   işlerden sevineceksiniz.

AY BURÇLARDA

AY KOÇ BURCUNDA
Sevgili Koc’lar Ay sizin  3’üncü evinizi etkileyecek. Eğitimden yakınlarınızdan güzel haberlerden sevineceksiniz. Yapacağınız kısa yollar size mutluluk verecek. Öğrenci olanlar; okulununuzu değiştirmeyi düşünenleriniz var. Tiyatroya, güzel sanatlara ilginiz artabilir.  Ticaretle   ilgilelenler,  sevineceksiniz

AY BOĞA BURCUNDA
Sevgili Boga’lar Ay sizin 2’inci evinizde doğuyor. çok cimri veya çok, aşırı cömert olabilirsiniz. İkisi arası davranın. Kadın desteğiyle elinize para geçecek. Bu parayı, kiminiz eğitim için kiminiz gezmek için harcayacaksınız.
AY İKİZLER BURCUNDA
Sevgili ikizler, Ay burcunuzda doğdu. Her şeye karşı istekli olmaya başladınız. Sevgi aşk konusunda doğru karar verirsenız mutlu olacaksınız. Sevgilinizden alacağınız bir telefon haberiyle mutlu olacağınız  bir  yolcoluk yapacaksınız. Sevinip  mutlu    olacaksınız

AY YENGEÇ  BURCUNDA
Sevgili Yengeç’ler Ay, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için doğuyor. Gizli ilişkiler yaşayacaksınız. İçinizde tuttuğunuz herkesten sakadığınız gizli aşkınız sizi sevindirecek. Kendinizi kimse için feda etmeyin.  İçinizden  bazı kişiler, taşınmaz   mal  isteğini gerçekleştirecekler. Paradan sevineceksiniz.

AY ASLAN BURCUNDA
Sevgili Aslan’lar, dilekleriniz istekleriniz oluyor. Aşk, konusunda sevineceksiniz. Gurup toplantılarında sözünüz geçecek.  Mesleğinizde, kendi yarattığınız teknikleri    uygulayıp, dostlar arasında takdir kazanacaksınız. İçinizden bazı  kişiler, arkadaş  toplantılarında tanıdığı kişiyle duygusal ilişki yaşayacak.

AY  BAŞAK BURCUNDA
Sevgili Başak’lar Ay sizi  yükseltmek ve dileklerinizi gerçekleştirmeniz  için  doğuyor. Mevkiniz yükselecek.Saygı göreceksiniz. Bir kadın desteğiyle hakettiginiz konuma geleceksiniz. Bekar olanlar evlilik kararı  alabilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler,   yükselmek  için şanslı zamanınız.

AY TERAZİ BURCUNDA
Sevgili Terazi’ler, yeni  doğan  Ay  sizi  uzak  yollardan,  kanuni işlerden, eğitimden,  ticaretten ve  müjdeli haberlerden sevindirecek. Uzak  aşklar özlemlerinizi  güçlendirecek. Ani bir kararla sevdiğinizi görmek için uzun yolculuk kararı    alacaksınız. Sevineceksiniz.

AY AKREP BURCUNDA
Yeni  dogan Ay sizi  paradan sevindirecek. Bu  parayı  kendi güvenceniz için saklayacaksınız. Medyumluk  hisleriniz  daha  çok  güçlenmeye  başladı.  Bilinmeyen aleme  derin sırlara ilginiz arttı. Gizli  aşk  yaşayanlar , İlişkilerinizde   daha   dikkatli  olunuz.

AY YAY BURCUNDA
Sevgili Yay’lar, Ay evlilik evinizde doğuyor. Eşiniz ile birlikte  alacağınız kararlar, size  yeni  mutluluk kapıları açacak. İçinizde  evlilik  kararı  alanlar  var. Düşmanlarınız   kimdir  anlayacaksınız. Sürümcede kalmış   kanuni  sorunlarınız, hayırlı sonuçlanacak sevineceksiniz.

AY  OĞLAK BURCUNDA
İş  konusunda başarılar sizi  mutlu edecek. İş  verenseniz, yanınızda  çalışanların  sizin gibi sert çalışmalarını  istiyorsunuz. Yanınızda çalışanlara  analık  babalık  yapmaya  başladınız. İş yeri değişikliği  yapmak  istiyorsunuz. Aşk  konusunda  inatçı  ve  soğuk oldunuz.

AY   KOVA    BURCUNDA
Sevgili  Kova’lar. Ay sizi  aşktan, şanstan  ve  çocuklarınızdan  mutlu   etmek için  doğuyor. Evli olanlar,  kız   çocuklarınızın  artistik   yeteneklerini  fark edeceksiniz.  Çocuklarınızın   yeteneklerini değerlendirirseniz, onların geleceğe doğru açılan   şans kapısını açmış olursunuz.

AY BALIK BURCUNDA
Sevgili Balık’lar 4’üncü evinizde doğan Ay, sezgilerinizi güçlendirecek. Sezgileriniz ve duygularınız  güçlenecek. Bilinmeyene merağınız artacak. Evinizden çıkmak istemeyeceksiniz. Gizli ilimleri  araştırmak isteyeceksiniz. Araştıracaksınız ve keşfettiklerinizi bir deftere yazacaksınız. Gördüğünüz  rüyaları doğru çıkar.

Sifa Avcin

 

 

 

 

Astrolog Şifa AVCIN
30/06/2013

Sosyal Medya Paylaşım Alanı