Bölüm- 6 Başak Burcu Erkeğinin Aşkı( Başak Burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar, Aşık Olduğunuz Erkeği, Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir

Bölüm- 6  Başak Burcu Erkeğinin Aşkı( Başak  Burcu Erkeğine Aşık Olan Kadınlar, Aşık Olduğunuz Erkeği, Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

Başak burcundan  olanlar.

Yükselen  burcu  Başak  olanlar.

Ay burcu Başak  olanlar

Başak  burcunda gezegenleri olanlar;  her işinizde olduğu gibi aşktada dikkatli, kararlı  ve  ciddisiniz. Karşılıklı Güven ve saygı, sizin için sadakatin bir göstergesidir.  Sevgi, sadakat,  güven ve saygı, aşk ilişkilerinizin temelidir.  Sevgiye aşka önem verirsiniz, sevmek ve sevilmek istersiniz ama;  güven ve sadakat, sizin için aşktan daha önce gelir. Dürüst, saygılı ve güvenli olduğunu  hissettiğiniz kadına yakınlık duyarsınız.  Aşkınızı kolay gösteremezsiniz. Daima  aşık olduğunuz kadına karşı; uzak ,saygılı ve mesafeli durursunuz. Duygularınızı kolaylıkla gösteremezsiniz.  Duygularınızı göstermenizin,  sizi küçük düşürecegini zannediyorsunuz. Kadın sizin huyunuzu karakterinizi anlamışsa, Ona yaklaşmanız için size güven verecektir.  Başak burcu erkeği bazende  daha farklı bir aşk anlayışı sergileyebilir. Bu erkek kendini iki ilişki içinde bulabilir. Başak burcunun ikinci on günü içinde doğanlar aşklarını  gösteremezler. Aşkta soğuk ve mesafelidirler. Bir kadınla beraber olmaları için, kadına aşık olmalıdırlar.  İlişkilerde bir proplemle karşılaşsalar  bu proplemi gurur meselesi yaparlar. Erken küserler ve erken kırılırlar.

Başak Burcu Erkeğine Aşıksanız

Bir Başak burcu erkeğine aşıksanız; daima en mükemmel  halinizle olmalısınız. Başak burcu erkeği; temiz, düzenli, ağır başlı, kurallara önem veren,  dikkatli biridir. Onun yanında, ciddi olunuz. Şımarıklık yapmayınız. Asil  ve saygılı olunuz. Giyiminize dikkat ediniz. Bu erkek açık saçık kıyafetleri sevmez. Başak Burcunun ikinci on gününde doğmuşsa, ona kendinizi, ev kadını halinizle gösteriniz. Fakat dağınık ve tertipsiz görünmeyiniz.  Sizi ev haliyle gördüğünde daha çok mutlu olacak ve sizi daha çok sevecektir. Onu eleştirmeyin. Her zaman fikirlerine önem veriniz. Bu erkek; becerikli,  Pratik düzenli ve teriplidir. Prensip sahibi olup detaylara önem verir. Bu erkeğin aşkında; tutku, güzel etkiletici aşk sözleri  ve romantizm aramayın. Sizi şımartmasını beklemeyin. Ondan romantik,duygu dolu  bir aşk beklemeyin.  Sizinle beraberse, sizi gerçekten sever demektir. Başak burcunun son on gününde doğmuşsa; aşka sevgiye önem verir. Onu romantik, sevgi dolu, aşk dolu görebilirsiniz. Gözlerinize sevgiyle bakar, sizi romantik  akşam gezmelerine götürür. Aşkını belli eder. Romantik aşk şarkılarını sizin  için dinler.  Fakat tam Başak burcuysa; mesafeli, ciddi ve  soğuktur. Böyle bir  karakter sergilemesi, sizi sevmiyor anlamına gelmez. O çiflik hayatını aile hayatını ve küçük baş hayvanları sever. İleriye yönelik planlarınızı ona anlatırken; kırsal  hayat tarzını,  aile hayatını küçük  baş hayvanları sevdiğinizi ona anlatınız. Bu erkek hayal kurmaz. Gerçekleşecek olanların planlarınını yapar. Bu planlardan biri; kırsal hayat tarzı ailesi ve hayvanları ile geçirecegi güzel günler.

Astrolog Şifa AvcınBir 1 kişi ve yazı görseli olabilir

 

Bromley Kent UK

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı