Bölüm- 5 Aslan Burcu Kadınının Aşkı( Aslan Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler, Aşık Olduğunuz Kadını Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

Bölüm- 5 Aslan Burcu Kadınının Aşkı( Aslan Burcu Kadınına Aşık Olan Erkekler, Aşık Olduğunuz Kadını, Daha İyi Tanımanız İçin Okuyunuz)

Aslan  burcundan  olanlar.

Yükselen  burcu  Asla  olanlar.

Ay burcu Aslan  olanlar

Aslan burcunda Gezegenleri olanlar;  her işinizde olduğu gibi aşktada gözüpek kararlı ve kendine güvenen birisiniz.  Sevgilinizi yönetmek ve sözünüzü  geçirmek istersiniz. İlişkilerinizde  kararlarınızı  siz kendiniz veriyorsunuz ve sevgilinizede bu kararları  kabul ettirmek istiyorsunuz. Güçlü kadınlardansınız. Yönetilmeyi    değil,    yönetmeyi  seversiniz.  Emir vaki ve başına buyruksunuz.  Güçlü   karakterinizle,    etkileyici   sözlerinizle   sözünüzü  geçirirsiniz.   Bakışlarınız  cüretkar ve  etkileyici .   Bu   bakışlarla,   konuşmadan    ne demek    istediğinizi  hemen  anlatırsınız. Konuşmanız   emir   verici   gibi.    Sözünüzü   geçiriyorsunuz.  Erkekler hem sizi    hem  beğeniyorlar,   hemde  sizden  çekiniyorlar.  Etkileyici,  çekiçi,  baştan çıkarıcı ve   asil,   bir   görünüşünüz   var.  Değişik giyim tarzınız, farklı saç modellerinizle  yaşantınızla daima göz önündesiniz. Beğenildiğinizi,   etkilediğinizi,    biliyorsunuz  ve bundanda  gurur duyuyorsunuz. Ne yaşta olursanız olun. Her yaşta,  Beğenilir  ve etkilersiniz. Her zaman, heryaşta popüllersiniz. Beğenilmek  ve ilgi çekmek,  sizi  mutlu   ediyor.  Karşı cinsten  övgü duymak ve  hayranlık  görmek size, nekadar  popüller olduğunuzu hissettiriyor. İhtişamı  sever ve lüksten hoşlanırsınız. Aşklarınızı;  lüks ve romantik ortamlarda yaşarsınız. Kalbiniz ve ruhunuz zengin. Cömert ve eli açıksınız.  Yaşam tarzınızla,  görünüşünüzle, giyiminizle  erkeklerin hayranlığını kazanıyorsunuz.  Bir erkek size aşıksa, sizi haketmeli ve sizi yanında, bir  mücevher gibi taşımalıdır.  Erkek size gerçekten aşıksa, sizi yanında gururla ,kıymetli bir mücevher gibi taşır. Tanınmış  ve mevki sahibi erkeklerden sevgi görürsünüz.  Her zaman güzel ve zarifsiniz. İçten gelen bir prenses ve bir kıraliçe gibi davranırsınız.  Etrafınızda; herzaman  işlerinizi kolaylaştıracak birileri mutlaka vardır. Aslan burcunun ikinci on gününde doğmuşsanız; yabancı erkekler, uzak yerlerden gelen aşklar hayatınızda önemli rol oynar. Bir yabancıyla bir aşk ilişkisi yaşama ihtimaliniz yüksek.  Fakat bu ilişki başka birinin araya girmesiyle biter. Aslan burcunun son on gününde doğmuşsanız;  aşık olduğunuz ve çok sevdiğiniz sevgilinizle ayrılmak zorunda kalırsınız. Bu ayrılık , sevdiğiniz kişinin bir nedenle istemeden,  sizi bırakıp çok uzaklara   gitmesiyle gerçekleşir.

Aslan Burcu Kadınına aşıksanız.

Aslan burcu kadınına  aşıksanız; daima  güçlü kuvvetli, ona düşkün ve ona sadık olmalısınız. Her zaman en mükemmel halinizle olmalısınız. Bu kadın  bir prensess edasında, bir flim yıldızı  gibi güzel ve alımlıdır.  Etrafında daima hayranları vardır. Aslan burcu kadını romantik  ortamları, pahalı kokuları altını  ve saatı sever. Müziği operayı soylu uğraşları sever. Hepsi değilse bile, bir çoğu Ata binmeyi sever. Sevdikleriyle onu sevindirin.  Bu kadın  aşkı, sevmeyi ve sevilmeyi ister. Aşka aşıktır. Hayatının her devresinde aşk olmalıdır.  Onu aldatırsanız sizi bağışlamayacaktır. Aldatıldığını anladığı an, kendine hemen başka bir sevgili arayacaktır. Bu kadının etrafında herzaman hayranları vardır.  Onu gerçekten severseniz ve ona kendisini  gerçekten sevdiğinize inandırırsanız, size karşı;  uysal, sevgi dolu , sadık bir aşık olacaktır.

 

Astrolog Şifa Avcın

11/8/ 2015

Mars günü Güneş saatı

Bromley Kent uk

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı