Bir Kitabın Doğuşu

SUNU

Bu kitabı yazma fikrim radyo programlarında ortaya çıktı. Merkür saati ve Merkür günü, iletişimin çok güçlü olduğu yıldızsal zamanlardır. Merkür ayni zamanda radyoculuk, habe rcilik ve diyalogla da ilgili bir gezegendir. Merkür’ün günü ise bu kitabı yazma fikrim radyo programlarında ortaya çıktı. Merkür saaticilik ve diyalogla da ilgili bir gezegendir. Merkür’ün günü ise Çarşamba günüdür. Güneş’in doğuşu ile Merkür günü başlar.

Yıldızlardan Gelen İşaretler

Merkür’ün doğuşu ile başlayan gezegen saatleri sırasıyla hangi gezegenin saati gelmiş ise Merkür o gezegenlere iletişim gücüyle destek verir. Saat on bire geldiğinde saat yöneticisi olan vaktin gezegenini Merkür en güçlü tesirleriyle etkiler. Gezegen artık Merkür’ün etkisine girmiştir. Artık iletişimin gücünü göstermeye başlar. Ben de bu yıldızsal zamanları, dinleyicilerim ile kolay iletişim kurmak için seçtim. Merkür günü ve Merkür enerjisinin çok güçlü olduğu Çarşamba gününü ve saat on biri radyo programlarım için kullanmaya başladım.
Her Çarşamba saat on bir ve bir arası Londra-Türk radyosunda Astroloji programları hazırlayıp sunmaya başladım. Program çok ilgi gördü. Dünyanın her yanından, Türk dinleyicilerimden sorular gelmeye başladı. Radyoya bağlanıp burçları ve gelecekleri hakkında sorular soruyorlardı. Fakat ne yazık ki birçoğu doğum tarihini, ayını, gününü ve yılını bilmiyorlardı. Doğum tarihleri ile ilgili sorular sorduğumda, kesin ve net bir cevap alamıyordum. Ben de yıldız haritasının ikinci evi olan astrolojik alanı kullanarak burçları hakkında bilgi edinmeye başladım. Yıldız haritasının ikinci evi dediğimiz Astrolojik alan, ses tonu ile ilgilidir. Bu alanı çalıştırarak bir insanın
hangi burçtan olduğunu ve yükseleninin hangi burç olduğunu anlarım. Ses tonu, konuşma tarzı, satın almak istenenler, paraya bakış açısı, maddiyatla ilgili düşünceler, alacaklar, verecekler, borçlar, karşı cinse bakış açısı ve damak tadı bir insanın burcu ve yükselen burcu hakkında bilgi verir. Ben de onları konuşturarak hangi burcun etkisi altında olduklarına karar verirdim.

Verdiğim kararda yanılmadığımı anlamak beni mutlu ederken, dinleyicilerim de kendileriyle ilgili bilgi sahibi olmaktan mutlu
oluyorlardı. Onlara verdiğim bilgiler, acıları, mutlulukları, beklentileri, kayıpları, kazançları, geçmişte yaşadıkları ve gelecekteki beklentileri hakkında bilgilerdi. Örnek olarak bir insanın ikinci ev olan astrolojik bölgesine Boğa burcu düşmüşse, ondan önce gelen burç Koç burcu olacaktır. Koç burcunun işareti olan ben veya yara izi başta veya yüzde olacaktır. Bu ben bazen çene ve boğaz bölgesi arasında kalan vücut bölgesinde de olabilir. Çene ve boğaz bölgesinde olan ben, Mars’ın Venüs etkisi taşıyan işaretidir. Başta ve yüzde doğumla gelen ben veya yara işareti varsa bu işaretler Mars’ın işaretleridir. Bu yıldızsal işaretler çabalayarak ve savaşarak kazanılacak olan maddi manevi kazançların göstergesidir. Kişi mücadeleci, korkusuz ve asker ruhu taşıyan biri olacaktır. Bu kişi zor da olsa güç de olsa amaçlarına ulaşacaktır. Cinsel organa yakın olan ben, Akrep burcunun ve burcun yöneticileri olan yıldızların işaretleridir. Bu işaretler cinsel gücün, gizli sırlı ilimlere merakın, mirasın, eşten ve başkalarından gelecek olan maddiyatın göstergeleridir. Kitabımda vücut bölgelerinde yer alan doğumla gelen yıldızların işaretleri olan benlerin, yara izlerinin ve lekelerin sırlarından bahsettim.

ŞİFA AVCIN

ASTROLOG YAZAR

Sosyal Medya Paylaşım Alanı