Balık Burcunda Doğan Güneş’in Burçlara Etkileri

baliklar_2

KOÇ  BURCU
Güneş   Balık burcundan geçtiğinde,  duygusal  açlık  hissedersiniz. Aklınızla değil,  hislerinizle hareket  edersiniz.  Erken küser erken barışır ve  erken sakinleşirsiniz.  Aklınıza koyduğunu nezaketle sevgiyle yaptırırsınız.  Sevdiklerinizi kırmak üzmek istemezsiniz.  Gizli duygusal aşk ilişkilerine özlem duyarsınız. Karşılık gören bir aşıksanız, aşkınızı sessiz ve sakin ortamlarda yaşarsınız. Balık burcunun yönetici  gezegeni  Neptün,  şimdi 12’ci evinizde. Sağlık konuları  ile ilgili bir mesleğiniz varsa maddi manevi başarılar sizi bekliyor.  Uzun zamandır hastalık  çekenler, hastalığınızdan kurtulacaksınız. Herhangi bir nedenle, kapalı bir yerde ceza çekenleriniz varsa, devlet yetkililerinden gelen yeni bir yasaya göre, durumunuza göre  affedilebilirsiniz.

BOĞA BURCU
Güneş Balık Burcuna girdiğinde, maddiyata, sevgiye,  güzelliğe  önem  verirsiniz. Böyle  zamanlar biraz unutkan olabilirsiniz.  Damak  tadınızın herzamankinden daha çok güçlendiğini farkedersiniz. Böyle zamanlar, pratik   dikkatli ve eleştirici  olabilirsiniz.  Boğaz  ağrılarınız  böyle  günler daha çok artar. Moraliniz bozuk  olduğunda, bahçe işleriyle uğraşarak,  kendi kendinizi mutlu edersiniz. Bahçe işleri sizi mutlu eder.İçinizden  çok güzel sese sahip olanlarınız ve  doğuştan gelen sanatsal yeteneklere  sahip  olanlar  var. Şarkı  söylemek, sanatsal  yeteneklerinizle uğraşmak sizleri mutlu  eder. Herşeyin garantisine  önem  veren  sizler,  emin  olmadan  hiç  bir  işe  başlamazsınız. Yıldızınız   Boğa burcunda olduğunda; mal  sevgisi, müzik  kabiliyeti  ve  güçlü  bir  ses  verir.

İKİZLER BURCU
İkizler burcu  mensupları, kolay  öğrenir  kolay öğretirsiniz.  Meraklı  ve  yeteneklisiniz. Burcunuzun Yöneticisi Merkür Haritanızda çok güçlü ise, sol  elinizle,   sağ  el  gibi  yazı yazabilirsiniz.  Ellerinizi  çok  güzel kullanırsınız. Sanata, eğitime, bilgiye  ve el sanatlarına  düşkünsünüz. Koku  alma  yeteneğiniz  gelişmiştir.  Tez sinirlenirsiniz.  Olur olmaz şeylere  sinirlenmemeyi  öğrenmelisiniz. Yaptığınz yanlışlar kararsızlığınızdandır. Güneş Balık burcunda doğdu. Balık burcunun yönetici gezegeni de 10’nuncu ev alalınızda ve yönettiği  Balık burcunda  ilerlemekte. Bu gezegensel konum yaratıcılığınızı artırırken, artistlik yetenekleri  ve ruhsal yetenekleri olanlara, büyük  başarı  verir.  Müzikle, sinemayla, dansla, güzel sanatların her hangi bir dalıyla ilgileniyorsanız,  doğuştan gelen yeteneklere  ve  Şifa gücüne  sahipseniz, başarı sizi bekliyor. Kendi çabanızla siz kendinizi  yükselteceksiniz.

YENGEÇ BURCU
Güneş,  dost burcunuz Balık  Burcunda  doğdu. Balık burcu  Güneşi  inançlarınızı güçlendirecek, dileklerinizi gerçekleştirecek. Burcunuzun  yöneticisi Ay’dır.  Yengeç  burcu  Ay’ın  yuvasıdır.  Ay  yuvasında  olunca  en  güzel enerjilerini Yönettiği   Yengeç  burcuna  verir.  Yengeç burcunun dost burclarından  biride Akrep burcudur.  Fakat Yengec’in  yöneticisi  olan Ay  Akrep burcunda huzursuz olduğu  için , Akrep burcunun  ikinci on gününde doğanlara daha fazla  şans verir. Akrep burcunun ikincı on günü içinde doğanları, romantic konularda, şans oyunlarında aşk ve çocuklar  konusunda  sevindirir.  Yengeç burcu;  duygulu,  koruyucu,  besleyici  ve  anaç   bir  burçdur.  Toplumun  temel  taşı  dediğimiz,  kişiler Yengeç burcunda doğmuş veya  doğum  haritalarında  Yengeç  burcu çok güçlü olan kişilerdir. Yengeç  burcunun  bir  adıda  zenginler  burcudur.

ASLAN BURCU
Güneş  Balık burcunda  doğdu.  Balık burcu güneşi; sizi mal, miras, para konularından  aydınlatacaktır. Borçlanma veya  kredi  konularından ne yapmak istediğinize karar  vereceksiniz. Ortaklarınızdan  ve   eşinizden, hukuksal davalarınız varsa hukuksal davalardan  bir kazanç  elde edeceksiniz. Bekar olanlar, evlilik  şansı  var, değerlendiriniz. Doğun haritanızdaki gezegenler, transit gezegenlerle, olumlu bakış açısı oluşturuyorsa,   bu ayın  içinde;  gücünüz,  karizmanız,   cömertliliğiniz  ve sanat  yeteneğiniz  artacak.  Herzamankinden daha etkileyici olacaksınız. Varlığınız  her  ortamda ilgi  çekiyor.   Farkedilmek,   beğenilmek,  sizi   mutlu  ediyor.  Karşı cinsi çok etkiliyorsunuz.  Gözlerinizle,  saçlarınızla,  farklı  giyim  tarzınızla    meşhursunuz.  Dostlarınız   genellikle  tanınmış  kişiler. Siz dostlarınızla,  dostlarınızda  sizinle  gurur  duyarlar.

BAŞAK BURCU
Bu Ayın burcu Balık burcudur.  Güneş  Balık Burcunda  doğdu. Sevgili Başaklar, Balık burcu, ev  dediğimiz  7’dinci ev alanınızda  doğdu. Balık burcu Güneş’i, dostlarınızı  düşmanlarınızı  öğrenmeniz  için, gözlerinizi açacaktır. Bu ayın içinde sizi kıskananları, hayatınızı zorlaştıranları, işlerinizi bozanların  kimler olduğunu  öğreneceksiniz. Sonuçlanmasını beklediğiniz hukuksal davalarınız  varsa, dava lehinize  dönerek sonuçlanacaktır. Çok önem verdiğiniz insanlarla dargınsanız dargınlığınız  bitecek barışacaksınız. Bekar olanlar, evlilik teklifi geliyor.  Sağlığa,  diyete ,  hijyene her  zamankinden daha fazla önem vereceksiniz.  Kolaylıkla iki  işi  birden  idare   edebilirsiniz. Elleriniz  becerikli. Verimli  ve  bereketlisiniz.  Canlılarla iletim  yeteneğiniz  güçlü. Bu  günlerde;  huzursuz,  titiz,  soğuk ve eleştirici olabilirsiniz.  Sevdiklerinize  mesafeli ve soğuk  davranabilirsiniz. Mükemmellik  arayışı içinde olursanız, yanlız  kalabilirsiniz.

TERAZİ BURCU  
Sevgili  Teraziler, Balık burcu Güneş’i, haritanızın altıncı ev alalında doğdu. Balık burcu Güneş’i  aşırı duygusallğa  neden  olabilir.  Unutkan gücengen  ve dalgın da olabilirsiniz.  Aşıksanız,  romantik duygularınızın  yerini  şefkat , sevecenliğinizin yerini kara sevda alır. Sever  sevilirsiniz. Sevdiğinizi  gözünüzde büyütürsünüz. Ona tapar gibi  onu  seversiniz.  Şarkıları  onun  için  dinler, aşk  filimlerini onun için  seyredersiniz.  Sevdiğinizin  gözüyle,  kendinizi seyredersiniz.  Sevgi   size    yaşadığınızı   hissettirir. Siz sevgi insanısınız. Sevgisiz  yaşayamazsınız. Hastalıklarınız dalgınlığınız ve unutkan olmanız,  sevdadandır. Aşk yüzünden  acı çekmeniz  sevgi  dolu ruhunuzda derin yaralar  açar. Balık burcunda  ilerleyen Güneş; Neptün  ile  iletişim  içinde. Bu konum  size  aşırı  duygusallık  verir.  Gerçeklerle yüzleşmeniz gerekirken, gerçeklerden kaçmayı tercih edersiniz.

AKREP BURCU
Güneş dost burcunuz Balık burcunda doğdu.  Balık burcunda doğan  Güneş; çekiçiliğinizi ve ünlü  cazibenizi  artırırken, romantik duygular hissetmenizede neden  oluyor.  Sevmek sevilmek  istiyorsunuz. Bu ayın  içinde iki  kişi arasında kalabilir ve hangisini  seçeceğinize  karar veremeyebilirsiniz. Akrep burcunun ikinci dekanı dediğimiz, ikinci on günü içinde  doğmuşsanız, bu duyguları daha yoğun  hissedebilirsiniz. Akrep burcunun,  birinci  dekanı dediğimiz, ilk on günü  içinde  doğmuşsanız;  duyguların, sevecenliğin  ve şefkatin  yerini  tutku  ve  arzu alır. Sevdiğinizi ele geçirme hırsınız  güçlenir.  Sevgili   Akrep’ler, bu ay içinde, sevgi ve  aşk ile  ilgili konulardan  kıskançlık hissine kapılıp    huzursuzluk yaşayabilirsiniz.   Akrep burcu  aşıkları, sizin aşkınız sıradan bir  aşk değildir. Gerçekten sevmişseniz, bütün benliğinizle;   tutkuluyla , arzuyla, güçlü  ve  derin duygularla  sevgilinizi seversiniz. Fakat ne yazıkki, içinizden bazı  kişiler,  kendisini iki ilişki içinde bulabilirler.

YAY  BURCU
Yay burcunun;  dürüst, cömert  ve  inançlı kişileri. Merhametiniz, şefkatiniz ve sevecenliğiniz artacak. Durumunuza göre, maddi ve manevi yardım yapmanız içinize huzur verecek. Balık Burcu Güneş’i haritanızın, dörcüncü ev dediğimiz astrolojik  alalında doğdu. Güneş, İlerdeki hayatınızı garanti altına  almanız  için  size  güç ve bu gücü en iyi bir şekilde değerlendirmeniz  için size yaratıcı fikirler vermektedir.  İçinizden şanslı  olanlar, aile büyüklerinini  desteği  ile taşınmaz bir mala yatırım yapmak imkanına sahip olacaklar.   Balık burcu  Güneş’inin  etkisiyle, değişik  yaşam  tarzları , uzak diyarlar, yabancı kültürler  ve Gök  yüzü ilimleri ilginizi  çekmeye  başlaycak. İçinizden bazı kişiler, hem maddi,  hem  manevi  bu  ilimlerle  ilgilenmek isteyecekler.  Yay burcunun orta yaşlı  kişileri, gençliğinizde  yapmak isteyipde yapamadıklarınızı yapmanız için, hayallerinizi gerçekleştirmeniz  için  elinize şans geliyor, değerlendiriniz. Kaybettiğiniz önemli  bir şeyinizi evinizin karanlık bir yerinde bulacaksınız.

OĞLAK BURCU  
Oğlak burcunun; kararlı iradeli ve disiplinli kişileri. Haritanızda Güneş, üçüncü ev dediğiniz  astrolojik alanda doğdu. Güneş’in üçüncü ev alalında  doğması; yakınlarınıza, kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza karşı hassasiyetinizi ve fedekarlığınızı ön plana çıkarır. Yakınlarınıza yardım etmek istersiniz. Onlara karşı fedakarlık duygularınız artar. Yinede siz dikkatli olun. Yakınlarınızdan ve güvendiğiniz kişilerden bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.  Hayal kırıklığın etkisiyle, huzursuzluk yaşayabilir  ve sizi kıran kişilere karşı soğuk ve mesafeli davranabilirsiniz.   İçinizden bazı kişilerin sezgileri çok güçlendi. Bu kişilerin  içine doğanlar doğrulardır. İçinize doğan hislerden çekinir  gibisiniz.  Davranışlarınız  ciddi  ve  mesafeli  olması,   İçinizde  yükselme hırsı  var.  Yönetme  kabiliyetiniz  güçlüdür. Geçmişinizde  yaşadığınız maddi  manevi  acılar  size  yükselme  hırsı  verir .Zorluklar engeller sizi  korkutmaz.  Çalışır,  çabalar  ve  yükselirsiniz.

KOVA   BURCU
Sevgili  Kovalar.  Güneş haritanızda, ikinci ev dediğimiz Astrolojik alanda  doğdu. Hayallerinize kavuşmak için paraya ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Para elinize geçebilir. Fakat etki altında kalır ve doğru diye yanlış kararlar alırsanız, para konusunda çok  büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.   Bu ayın içinde;  yenilikler, güzellikler,  lükse ve   teknoloji harikalarına para harcayabilirsiniz. Borç para verip maddi zararlar yaşayabilirsiniz. Borçlanırsanız borcunuzu ödeyemeyebilirsiniz. Müzikle güzel sanatlar  ve  gizemli konularla ilgileniyorsanız,  elinize para geçebilir.  Açık   görüşlü  ileri   fikirli  ve  gerçekcisiniz. Soğuk  sert   idealist  ve   insancılsınız.   Bilimsel  içgüdüleriniz  gelişmiştir. Alışılmamış mesleklere  ilgi duyarsınız.  Tarihi,   gökyüzü   ilimlerini , bilinmeyeni araştımak  ve  ortaya  çıkarmak  sizi  mutlu  eder.  Ruhsal ve esrarengiz konulara bu günlerde  ilgi duyabilirsiniz.

BALIK BURCU  
Şimdi sizin zamanınız. Güneş burcunuzda doğdu. Güneş’in burcunuzda doğması  ile daha iradeli ve daha güçlü olacaksınız.  Kimsenin sizi üzmesine izin vermeyeceksiniz. Balık  burcunun hassas insanları; kendi  zararınıza  acıyıcı  iyimser ve  iyi   niyetlisiniz. Acıma    hissiniz, İyi niyetiniz   sizi  zor  duruma düşürebilir.  Şefkatli  ve  sevecensiniz . Dini  inançlarınız  güçlü. Rüyalara  iç aydınlığa  önem  verirsiniz. Müziğe , şiire,resime, dansa , baleye meraklısınız.  Duygusa filimler  seyretmekten  hoşlanırsınız. Bu günlerde yeteneklerinizi göstermeniz  için elinize şans gelecek. Kendinize  güvenin. Balık burcunun,   ikinci dekanı olan  ikinci on gününde doğanlar; aşktan ve parasal   konulardan sevineceksiniz. Sevgili Balıklar bu ayın içinde şans size çifte  çifte gelecek. Duygusal Bağlılığı olan aşık Balıklar; karşılık gören bir aşıksanız, aşk hayatınızda süregelen ilişkinizi, kökleştirmek kararı alacaksınız.

ŞİFA  AVCIN
ASTROLOJİ  AKADEMİSİ

Sosyal Medya Paylaşım Alanı