Ay Burçlarda

AY KOÇ BURCUNDAay_burclarda - Copy
AY, doğdugunuzda Koç burcundaysa, duygusal açlık hissedersiniz. duygularla değil, mantığınızla hareket edersiniz. Çabuk öfkelenir çabuk sakinleşirsiniz. Aklınıza koyduğunu zorda olsa mutlaka yaparsınız. Kırılacak, üzülecek, insanlar umurunuzda değildir. Sizin için önemli olan isteklerinizin olmzsıdır. Zorla sahip olduklarınızın kıymetini daha sonra bilmessiniz.

AY BOĞA BURCUNDA
Ay , doğduğunuzda Boğa burcundaysa, maddiyata, sevgiye, güzelliğe önem verirsiniz. Hafısanız güçlü. Damak tadınız gelişmiştir. Pratik ve dikkatlisiniz. Boğaz ağrılarına, yatkınsınız. Bahçe işleri sizi mutlu eder. Emin olmadan hiç bir işe başlamazsınız. Ay boğada olduğunda, müzik kabiliyeti ve güçlü bir ses verir.

AY İKİZLRE BURCUNDA
Ay doğduğunuzda İkizler burcundaysa, kolay öğrenir kolay öğretirsiniz. Meraklı ve yeteneklisiniz. Sol elinizle sağ el gibi yazı yazabilirsiniz. Ellerinizi çok güzel kullanırsınız. Sanata, eğitime , bilgiye düşkünsünüz. Koku alma yeteneğiniz gelişmiştir. Olur olmaz şeylere sinirlenmemeyi öğrenmelisiniz. Kararsızlığınız yüzünden yanlış eş seçersiniz.

AY YENGEÇ BURCUNDA
Yengeç burcu Ay’ın yuvasıdır. Ay yuvasında olunca en güzel enerjilerini evrene dağıtır. Yengeç duygulu koruyucu besleyici ve anaç bir burçdur. Toplumun temel taşı dediğimiz, kişiler yengeç burcunda doğmuş veya doğum haritalarında Yengeç burcu çok güçlü olan kişilerdirler .

AY ASLAN BURCUNDA
Doğduğunuzda Ay Aslan burcundaysa, güçlü, karizmatik, etkileyici ve cömertsiniz. Sanat yeteneğiniz gelişmiş. Varlığınız her ortamda ilgi çekiyor. Farkedilmek, beğenilmek, sizi mutlu eder. Karşı cinsi çok etkiliyorsunuz. Gözlerinizle, saçlarınızla, farklı giyim tarzınızla meşhursunuz. Dostlarınız genellikle tanınmış kişiler. Siz dostlarınızla dostlarınız sizinle gurur duyar.

AY BAŞAK BURCUNDA
Doğduğunuzda Ay başak burcundaysa huzursuz, titiz, soğuk ve eleştiricisiniz. Sağlığa, diyete , hijyene önem verirsiniz. Kolaylıkla iki işi birden idare edebilirsiniz. Elleriniz becerikli. Canlılarla iletim yeteneğiniz güçlü. Fakat sevdiklerinize mesafeli ve soğuksunuz. Verimli ve bereketlisiniz. Mükemmellik arayışı içinde olursanız ,yanlız kalabilirsiniz.

AY TERAZİ BURCUNDA
Ay doğduğunuzda Terazi burcuna düşmüsse, romantik duygularınızın yerini şefkat , sevecenliğinizin yerini kara sevda alır. Sever sevilirsiniz. Sevdiğinizi gözünüzde büyütürsünüz. Ona tapar gibi onu seversiniz. Şarkıları onun için dinler, aşk filimlerini onun için seyredersiniz. Sevdiğinizin gözüyle, kendinizi seyredersiniz. Sevgi size, yaşadığınızı hissettirir.

AY AKREP BURCUNDA
Siz doğduğunuzda Ay Akrep burcundaysa duyguların sevecenliğin şefkatin yerini tutku ve arzu alır. Ay Akrep burcunda olduğunda sevgide kıskançlık, ve huzursuzluk yaşarsınız. Aşkınız tutkulu ,güçlü ve derindir. Fakat ne yazıkki, bazen kendinizi iki ilişki içinde bulursunuz. Aşkınız sıradan bir aşk değildir.

AY YAY BURCUNDA
Ay doğduğunuzda Yay burcunda ise, değişik yaşam tarzları , uzak diyarlar ilginizi çeker. Gök yüzü ilimlerine ilgi duyarsınız. Hem maddi, hem manevi bu ilimlerle ilgilenmek iştersiniz. Gençliğinizde ilgilenemezseniz orta yaşta veya yaşlandığınızda ilgilenirsiniz .Dine karşı güçlü inançlı ve duyarlısınız. Merhametli, şefkatli ve sevecensiniz.

AY OĞLAK BURCUNDA
Ay doğduğunuzda Oğlak burcunda ise; soğuk, huzursuz, disiplinli ve tedbirlisiniz. Davranışlarınız ciddi ve mesafeli. İçinizde yükselme ve başarı hırsı var. Yönetme kabiliyetiniz güçlüdür. Geçmişinizde yaşadığınız maddi manevi acılar, size yükselme hırsı ve başarı verir . Zorluklar engeller sizi korkutmaz. Çalışır, çabalar ve yükselirsiniz.

AY KOVA BURCUNDA
Dogduğunuzda Ay Kova burcundaysa yeniliklere, teknolojiye önem verirsiniz. Açık görüşlü ileri fikirli ve gerçekcisiniz. Soğuk sert idaalist ve insancılsınız. Bilimsel içgüdüleriniz gelişmiştir. Alışılmamış mesleklere ilgi duyarsınız. Tarihi, gökyüzü ilimlerini , bilinmeyeni araştımak ve ortaya çıkarmak sizi mutlu eder. Ruhsal konulara ilgi duyarsınız.

AY BALIK BURCUNDA
Doğduğunuzda Ay balık burcunda ise kendi zararınıza acıyıcı iyimser ve iyi niyetlisiniz. Acıma hissiniz, İyi niyetiniz sizi zor duruma düşürebilir. Şefkatli ve sevecensiniz . Dini inançlarınız güçlü. Rüyalara iç aydınlığa önem verirsiniz. Müziğe , şiire, resime, dansa , baleye meraklısınız. Duygusal filimler seyretmekten hoşlanırsınız.

Sifa Avcin
Astrolog: Şifa Avcın
Bromley Kent UK
Sosyal Medya Paylaşım Alanı