Aslan burcunda ilerleyen Jüpiter ve Venüs’ün burçlara etkileri

Aslan burcunda ilerleyen Jüpiter ve Venüs’ün burçlara etkileri

Koç ve Yükselen Koç’lar

Karşı cinsle olan ilişkileriniz, size mutluluk veriyor. Etrafınızda olan hayranlarınızı fark etmeniz, kendinize olan güveninizi daha çok artırıyor. Birden fazla kişiye ümit vermeyin. İlişkinizde dengenizi ve sevecenliğinizi koruyun. Kendinizi beğendirmek istemeniz ve etki altında kalmanız, kısa süren ilişkilere neden olabilir. Akıllı, iradeli ve seçici olursanız, sizi ciddi bir beraberliğe götüren, gerçek bir ilişkiye adım atabilirsiniz. İçinizden bazı kişiler, yeni tanıdığı biri için, yaşadığı kişi ile ilişkisine son verebilir. Kısa ömürlü bir ilişki için, süregelen ilişkinizi sonuçlandırmazdan önce bir kez daha düşünün. Evlilik dışı ilişkiler, evlilik dışı bir hamileliği gündeminize getirebilir.

Boğa ve Yükseleni Boğa’lar

Düzenli, mutlu bir ev hayatı sizi bekliyor. Önünüze çıkan şansları değerlendirin. Güzel bahçeli bir ev almak düşüncesi içinde olanlar, bu düşüncenizi gerçekleştireceksiniz. Evini değiştirmek düşüncesinde olanlar, elinize bir şans fırsatı geliyor hemen değerlendiriniz. Evinizi güzelleştirmek için hiç bir masraftan kaçınmayacaksınız. Bahçenize, her zamankinden daha çok önem vereceksiniz. Bu ayın içinde, evinizde genç akrabalarınızı misafir edeceksiniz. Âşık olanlar; çok önem verdiğiniz o kişiyi, evinizde misafir edeceksiniz. Birlikte, aşk dolu romantik duygusal anlar yaşayacaksınız. Sevgili Boğalar, taşınmaz bir mal konusu gündeminize düşecek. İçinizden bazı kişiler taşınmaz bir maldan sevinecekler. Aile ilişkilerine her zamankinden daha çok önem vereceksiniz. Evinizde aile büyüklerini ağırlayacaksınız. Ailedeki gençlere; eğitim ve evlilik konularında destek olacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu günlerde kitap okumak, yazı yazmak ve güzel sanatlarla uğraşmak için kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Spor yapmak amacı ile yapacağınız yürüyüşler, sizleri mutlu edecek. Yazılı sözlü diyaloğa önem vereceksiniz. Yakınlarınızla dargınsanız, akrabalarınızın desteğiyle barışacaksınız. Bekârsanız ve evlenmek niyetinde iseniz, Akrabalarınızın tanıştırdığı biriyle yeni bir başlangıç yapma şansı doğacak. Şans ve talih yıldızı, aşkın sevginin paranın ve mutluluğun yıldızı ile üçüncü ev alanınızda ilerlemekte. Kısa yolculuklarda, lüks ortamlarda tanıdığınız veya akrabalarınızın tanıştırdığı biriyle, yeni bir başlangıç yapma şansı doğacak. Konuşmanız dinlenecek, sözünüzü geçireceksiniz. Tatlı, şefkatli ses tonunuzla konuşarak, sizi sevenleri etkileyecek ve onlara her istediğinizi yaptıracaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler

Aklın, zekânın, iletişimin ve becerinin yıldızı Merkür, burcunuza giriş yaptı. Jüpiter ikinci ev alalınızda; aşkın, paranın ve güzelliğin yıldızı ile ilerlemekte. Bu yıldızsal etkiler, güzelliklere ve isteklerinize sahip olmanız için size beceri yeteneği vermektedir. Zekânızı ve becerilerinizi kullanarak, kendi çabanızla maddi şansı yakalayacaksınız. Doğru zamanda, doğru işlere başlamanız için elinize fırsatlar gelecek. Gelen fırsatları, hemen değerlendirin. Sanatsal yeteneği olanlar, bu yeteneklerinizi değerlendirerek maddi kazanca sahip olabilirsiniz. Lüks arzusu ve güzelliklere sahip olmak için bu günlerde elinizden para çıkabilir. Paranızı hesapsızca harcayarak, daha sonra zor durumda kalarak maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

İmajınızı değiştirmek isteyeceksiniz. İçinizden bazı kişiler sarışınlığa özenecek, bazı kişiler ise estetik ameliyatlarla güzelleşmek isteyecekler. Aşk ve sevgi yıldızı, burcunuzda misafir. Aşk yıldızının etkisiyle, yeni ilişkilerine atılabilirsiniz. Değişik aşk özlemleri, hayatınızdaki kişiyi aldatmanıza neden olabilir. Süregelen bir ilişkiniz varsa ve bu ilişkiden iki tarafta memnunsa, süregelen ilişkiniz yasallaştırmak kararı alacaksınız. Arkadaşlarınızdan biriyle olan dostluğunuz, aşka dönüşebilir. Uzun zamandan beri beraber olduğunuz kişiyle ayrılma kararı alarak, ilişkinizi dost olarak sürdürmeye karar verebilirsiniz. Özgür kalmak isteğiniz, sizi asileştiriyor. Her an isyan etmeye hazırsınız. Kalp kırıyorsunuz. Bu da sevenlerinizi çok üzüyor.

Başak ve Yükselen Başaklar

Aşk acısı çekenler, sevdiğinden karşılık göremeyenler, sevgilisiyle dargın olanlar; alacağınız güzel haberlerle sevineceksiniz. Kara sevda çeken Başaklar, kendi iç dünyanıza çekildiniz. Aşk acısı sizi herkesten uzaklaştırdı. Şarkılar sizi anlatıyor, filmlerde kendinizi görüyorsunuz. Gerçek hayatta yaşamak isteyip de yaşayamadıklarınızı, kendi iç dünyanızda yaşıyorsunuz. Bir evin içinde, soğukluk yaşayarak, yabancılaşan karı kocalar; ümitlerin kırıldığı, hayallerin yıkıldığı bir anda gelen, son bir şansla mutluluğu yakalayacaksınız. Sevgili Başaklar, içinizden bazı kişiler, başkası ile birlikte olan birine âşık. Âşık olduğunuz bu kişi ne sizden nede diğer kişiden vazgeçmeye niyetli. Bu günlerde karşınıza çıkacak olan kişiye şans veriniz. Bu kişi size hak ettiğiniz sevgiyi verebilir.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Jüpiter ve Venüs 11’rinci ev alanınızda ilerlemekte. Bu yıldızsal etkiler sizleri, arkadaşlarınızdan dostlarınızdan sevindirecek. Arkadaşlarınızın tanıştırdığı biriyle bir aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz. Gurup toplantılarında arkadaşlar arasında, itibarınız ve kıymetiniz daha çok artacak. Sevilen, aranan, özlenen olacaksınız. Şans yıldızınız parlıyor. Parlayan yıldızınız; isteklerinizi ve dileklerinizi yerine getirecek. Dileklerinizi gerçekleştireceksiniz. Aşk arayanlar, önünüze çıkacak olan fırsatları değerlendireceksiniz. Annenizden, babanızdan ve devlet yetkililerinden gelen bir şansla sevineceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler

Sosyal başarılar sizi bekliyor. Şans sizden yana. Etrafınız, sizi seven ve size destek olmaya hazır, sizi gerçekten seven sevenlerinizle dolu. Konuşmanızla, davranışlarınızla, etkileyici kişiliğinizle hayranlık kazanıyorsunuz. Göz önünde ve fark edilir bir şekilde dikkat çekmeniz, karşı cinsle olan diyalogunuzu olumlu bir şekilde etkiliyor. Hem karşı cinse kendinizi beğendiriyorsunuz, hem de yüksek makamlardaki kişileri etkileyip onlar tarafından destek görüyorsunuz. Yüksek makamlardan beklentileriniz gerçekleşecek. Çalışkanlığınız ve dürüstlüğünüz patronununuz tarafından fark ediliyor. Çalışkanlığınızın ve dürüstlüğünüzün mükâfatını göreceksiniz. Bu ayın içinde, patronunuzdan gelen teklifi değerlendireceksiniz. Hak ettiğiniz mevkie yükseleceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay’lar

Eğitim, yolculuk, tatil ve bilgiyle ilişkili ortamlarda, Hayatınızda çok önemli bir yeri olacak olan biriyle karşılaşabilirsiniz. Uzun yolculuklarda ve kültür ortamlarında yine onunla tanışabilirsiniz. Evliyseniz eş tarafından akraba olduğunuz kişilerden maddi manevi destek görebilirsiniz. Ruhsal iletişim yeteneğiniz güçlenecek. Size gelen manevi bilgiler; sadık rüyalar, canlı rüyalar ve hisler yolu ile olacaktır. Gizli kapalı, maneviyat bilgilerini öğreneceksiniz. Yay burcu gençleri; eğitim ve daha iyi bir yaşam için, uzak şehirlere veya yabancı ülkelere yolculuk yapmak kararı alabilirsiniz. Evlilik yapmak isteyenler; uzak yollardan gelen biriyle tanışarak bu kişiyle başlattığınız arkadaşlığınız daha sonra ciddi bir ilişkiye dönüştürebilirsiniz.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak’lar

Gizli derin bilgileri araştırıp öğreneceksiniz. Gizli görünmeyen güçlere karşı içinizde bir merak uyanacak. Gizli olan ne varsa bu günlerde ilginizi çekmeye başlayacak. Ruhsal eğilimleri olanlar, ruhsal güce sahip olacaksınız. Sevgiyi aşkı, kalbinde besleyip büyüten Oğlaklar, uğruna acı çektiğiniz o kişi sizi arayacak. Gizli aşk ilişkileri yaşayacaksınız. Maddi destek gelmesi için dua eden Oğlaklar; sadık bir dostunuzun desteğiyle, hisseli paralardan ve sigortalardan sevineceksiniz. Miras konusu gündeminize düşebilir. Daha önceden var olan ve daha sonra ümitlerin tükenmesine sebep olan bir mal varlığının konusu tekrar ortaya çıkabilir. Hakkınız olanın peşine düşün. Her zaman söylediğiniz sözler olan, acelemi sonra yaparım sözlerini tekrarlamayın.

Kova ve yükselen Kovalar

Bekâr olanlar; evlilikten, sosyal ilişkilerden, anne ve babanızdan sevineceksiniz. Evli olanlar, eşin maddi desteğinden ve işbirliklerinden sevineceksiniz. Hukuksal konularda sıkıntı çekenler, Mahkemelerde uzayıp giden ve bir türlü sonuçlanmayan davalardan anlaşmaya varıp, davanızı hayırlı bir şekilde sonuçlandıracaksınız. Bir türlü mutluluğu bulamıyorum diye şikâyet edenler; şans yüzünüze gülüyor. Sevineceksiniz. Sevecenliğiniz ve karizmanız artacak. İkili ilişkilerde gösterdiğiniz çabalar; size, başarı, kazanç ve maddi manevi şans getirecek. Bir iftira yüzünden zor dönem geçirenler. Haksızlığa uğrayanlar, Bildiğiniz tanıdığınız insanların size yaptığı düşmanlıklardan kurtulacaksınız. Gerçekler ortaya çıkacak. Haklı haksız anlaşılacak. Adalet yerini bulacak.

Balık ve Yükselen Balık Olanlar

Yaptığınız işlerle, gösterdiğiniz başarılarla, hamaratlığınız ve bereketinizle; sevgi, saygı ve takdir kazanıyorsunuz. Verdiğiniz hizmetlerin, gösterdiğiniz çabaların karşılığını alacaksınız. Dikkat edin fazla çalışmaktan, sağlığınız bozulabilir. Aşk arayanlar, iş arayanlar, sağlık sorunları olanlar, beklentilerinizden sevineceksiniz. İçinizden bazı kişiler, iş hayatında tanıdığı bir kişiyle duygusal bir yakınlık kurabilirler. İçinizden bazı kişiler ise; teyze, hala, dayı, amca gibi aile büyüklerinden birinin desteğini görebilirler. İş kurmak isteyenler, işini değiştirmek isteyenler, işsiz olanlar; bu ayın içinde gelen fırsatları değerlendirin. Aile işinde ailesiyle birlikte çalışanlar, bol kazançlı günler geliyor. Evinde küçükbaş hayvanları besleyenler, sahip olduğunuz hayvanların bakımını yaptırınız.

astrolog sifa avcin_2

Astrolog Şifa Avcın
(Astrolog, Yazar, Herbalist)
11/7/2015

 

Sosyal Medya Paylaşım Alanı