Aslan Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkileri

KOÇ VE YÜKSELENİ KOÇ OLANKAR.

aslan-burcunda-dolunay

Dolunay haritanızın 5’inci evinde doğuyor. Günlük hayatınızı temsil eden üçüncü evdeki Jüpiter Uranüs’le olumlu bakış açısı oluşturarak, size fırsatlar vermektedir. Aşk, eğitim, şans, sanat konularında önünüze çıkan  fırsatları değerlendirin. Zeka yeteneğiniz güçlenecek. Becerileriniz artacak. Yeteneklerinizi kullanarak, başkalarından ne kadar farklı olduğunuzu kanıtlayacakssınız. Atılım yapacaksınız. Altıncı hissiniz ön seziniz güçlenek.
BOĞA VE YÜKSELENİ BOĞA OLANLAR
Dolunay haritanızın 4’üncü Ve 1O’uncu ev aksında oluşuyor. Elinizden çıkacak olana üzülmeyin. Elinizden çıkan ne ise yerine daha iyisi gelecek sevineceksiniz. İçinizden, yaşadığı evi değiştirenleriniz olacağı gibi, yaşadığı bölgeyi de değiştirecek olanlarınız var. Kariyer yapmak isteyenler, mesleğinizde haklı bir mevkiye yükseleceksiniz. Devletle işi olanlar, sözü  geçen önemli biri size destek olacak. Yöneticiler, topluma hitap edenler toplum içinde, şansınız şerefiniz artacak.
İKİZLER  VE  YÜKSELENİ   İKİZLER OLANLAR
Donulay, haritanızın 9’uncu ve 3’üncü ev aksında oluşuyor. Kardeşler, akrabalar arasında sorunlar varsa düzelecek. Yollardan, haberlerden, eğitimden sevineceksiniz. Burcunuzda transitini gerçekleştirmekte olan Jüpiter, 30 Ocağa kadar geri hareketde olup Venüs ve Neptün’e, sert bakış açısı oluşturmakta. Yollardan, eğitimden, yabancılardan ve aşk konularından, hayal kırıklığı yaşayabilirsinız. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Konuşmalarınıza dikkat edin. Kendi kendinizi gözden düşürebilirsiniz. İstekleriniz bir dost tarafından gerçekleşecek.
YENGEÇ VE YÜKSELENİ   YENGEÇ OLANLAR
Sevgili Yengeç’ler. Dolunay haritanızın, 2’inci ve 8’inci ev aksında gerçekleşiyor. Maddi manevi kazanma yeteneğiniz artacak. İkili ilişkilerden, ve miras yoluyla içinizden bazı kişiler kazanç elde edecekler. Aslan burcu şans oyunlarıyla ilişkilidir ve dolunay parayı temsıl eden ikinci evinizde doğuyor. Sevineceksiniz. Dolunayın birde karanlık yüzü var .Bazı konularda dikkatli olmalısınız. Dikkat etmeniz gerekenler; kimseye borç para vermeyin, kimseden borç para istemeyin. Maddi sıkıntılar yaşayanlar, şans oyunlarından ve başka nedenlerle para kaybedenler var. Aşk, çocuklar konusunda zorluklar ve soğukluklar yaşayanlarınız var. Vergilerinizi, borçlarınızı vakdinde ödeyin.

ASLAN VE YÜKSELENİ  ASLAN OLANLAR
Dolunay burcunuzda doğuyor. Hayata bakış açınız değişecek. İyi gitmeyen ilişkilerinizi bitirip, yeni ilişkilere başlayacaksınız. Hayatda size zorluk veren ne varsa güçlü irade gösterip, hayatınızdaki zorlukları yeneceksiniz. Hayatınızı işlerinizi engenleyenleri öğreneceksiniz. Düşmanlarınızı  tanıyacaksınız. Aceleci olmayın. İstekleriniz, dilekleriniz gerçekleşecek. Evli olanlar ikinci çocukdan, çocuk isteyenler müjdeli haberlerden, hukuksal sorunlar yaşayanlar adalet yerine gelecek sevineceksiniz.

BAŞAK VE YÜKSELENİ BAŞAK OLANLAR
Dürüst ve düzenli Başak’lar. Dolunay 12’inci evinizde doğuyor. Yanlız kalmak istiyorsunuz. İçinize kapandınız. Kendi kendinize acımaya başladınız. İçinize atdığınız, kimseye söylemediğiniz ğizli bir derdiniz var. Maddi manevi acılar sizi yordu. Yorgunsunuz. Bu yorgunluk duygusal acılardan ve hayal  kırıklığının verdiği manevi acılardan. Dikkatli olun size uygun olmayan bir aşk yüzünden gözden düşebilirsiniz. Öğrenci olanlar zor öğrenmeye başladınız. Yakınlarınızla zorluk yaşıyorsunuz.

TERAZİ  VE YÜKSELENİ TERAZİ OLANLAR
Dolunay size başarılar vermek için, gerçek dostlarınızı bilmeniz için, dileklerinizi gerçekleştirmeniz  için doğuyor. Maddi manevi, hayatınızda sizi üzen ne varsa hayatınızdan çıkacak. Gitmesi gerekenler gidecek kalması gerekenler kalacak. Güçlü  dostlar desteğiyle, zorlukları başaracaksınız. Yeni umutlar,  yeni başlangıçlar sizlere yaşam gücü verecek. Evli olanlar, evlat konusunda yeni kararlar alacaksınız. İçinizden hamile olanlarınız olacak. Sanatla uğraşanlar, emeğinizin karşılığını göreceksiniz. Siyasetle uğraşanlar, sizi düşürmek isteyen sahte dostlardan kurtulacaksınız. Gerçek dostlar desteğiyle, lider konumuna yükseleceksiniz. Yeni geliştirdiğiniz kanunları kabul etdirecek ve devletin en yüksek makamdaki kişilerinin güvenini kazanacakcınız. Aşık Terazi’ler, nasıl bir aşk vermişseniz, aynı aşkı alacaksınız.

AKREP VE YÜKSELENİ AKREP OLANLAR
Dolunay yükselmeniz, tanınmanız, başarmanız için doğuyor. İlerinizi düşünüp yatırım yapmanız ve hayatınızı garanti altına almak isteyeceksiniz. Aile büyüklerinden hem destek göreceksiniz, hem onlara destek vereceksiniz. Sevgili Akrep’ler, her biriniz farklı istekler içindesiniz. Kiminiz mesleğini, kiminiz hayatındaki kişiyi, kiminiz elindeki taşınmaz malı, kiminizde yaşadığı bölgeyi değiştirmek istiyor. Bitişler ve yeni başlangıçlar var. Sizin için iyi olan ne ise, hayatınızda kalacak. Sizin için kötü ne ise hayatınızdan gidecek. Maddi manevi hayatınızdan giden ne ise üzülmeyiniz. Kayıplarınızın yerine  gelen, daha iyiler ile teselli bulup sevineceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELENİ YAY OLANLAR

Geniş fikirli, iyimser ve adil Yay’lar. Dolunay sizi yollardan,  aileden, haberlerden, eğitimden, kanuni işlerden ve ticaretden sevindirmek İçin doğuyor. Yeni bir kararla, uzak ülkelere gidecek olanlarınız var. Uzak ülkelerde yaşayan Yay’lar, yeni bir kararla vatanınıza dönebilirsiniz. Aşık Yay’lar, sevdiklerinize soğuk, mesafeli, ve ciddi davranmaya başladınız. Aile ve akrabaların mutluluğuna sevineceksiniz. Medyatik meslek sahibi olanlar, yayıncılıkla uğraşanlar sevineceksiniz.
OĞLAK  VE YÜKSELENİ OĞLAK OLANLAR
Ağır başlı, ciddi ve disiplinli Oğlak’lar. Dolunay sırları, gizlileri, cinseliği, sermayeyi, ölümü ve yeniden doğuşu temsil eden 8’inci evinizde doğuyor. Dolunay’ın etkisiyle, yeni başlangıçlar yapacaksınız. Yeni  yatırımlar yapabilirsiniz. Kaybetdiğiniz bir maddiyatın yerine daha iyisi gelebilir. Bilinmeyene merağınız artabilir. Ğizli ilimlere ilgi duyabilirsiniz. Gizli aşk maceralarına karşı içinizde bir özlem olabilir. Aşık Oğlak’lar içinizde yakıcı duygular, öfke ve intikam hissi var. Sevgilinizi takip etmek istiyorsunuz.
KOVA  VE YÜKSELENİ KOVA OLANLAR.
İnsancıl arkadaş canlısı ileri görüşlü Kova’lar. Dolunay’ın burcunuzda doğması ile yeni başlangıçlar yapacaksınız. Hayata bakış açınız değişecek. Daha akılcı daha gerçekçi olacaksınız. Dolunay içinizde özgürlük aşkı uyandıracak. Yeniliklere ilime, bilime daha çok önem vereceksiniz. Dış görünüşünüzü değiştireceksiniz. Özgürlüğün peşinde koşacakcınız. Aklınızı iradenizi kullanabilirseniz, hayatınızda sizin iyiliğinize olan büyük degişiklikler yapacaksınız.
BALIK  VE YÜKSELENİ BALIK OLANLAR.

Sağlık sorunlarınız olacağı gibi, içinizden uzun süredir çekdiği hastalıkdan kurtulacak olanlarınız var. Giyime, kuşama, çalışma hayatına önem vereceksiniz. Hobileriniz artacak. Küçük baş hayvanlara sevginiz artacak. Aşk acısı çekenler, kendinizi toparlayamıyorsunuz. Unutkan ve dalgın oldunuz. Saçınız dökülmeye başladıysa duygusal üzüntülerdendir. Vücudunuz ağırlaştıysa kilo deyil vücudunuzun su toplamasıdır. İçinizden bazı kimseler bu şikayetleri yapmaya başladı. Bu hastalıklar duygusal acıların getirdiği geçiçi hastalıklardır.

Sifa Avcin

 

 

 

Astrolog Şifa AVCIN
1/2/2013
www.sifastroloji.com

Sosyal Medya Paylaşım Alanı