2016’da Yay ve yükselen Yay’lar

2016 yılında Yay ve Yükselen Yay

9’cu Bölüm yeni yılda  Yay ve yükselen Yay’lar

Sevgili Yay’lar  ve Yükseleni Yay olanlar. Yıldızların   öğretmeni;  sabrın,  disiplinin, başarının ve kalıcı işlerin  yıldızı Satürn Burcunuzda misafir.  Öncelikle  başarının; İradeden,  mücadelecen, sabırdan,  zorluklardan ve başarmak isteğinden geldiğinini bilmelisiniz.  Başaracağim sloganı, ruhunuuzn sessiz çığlığı olmalı. Ruhunuzdaki sessiz çığlığın sesine kulak verirseniz, en büyük zorlukları yener ve başarının verdiği güçle yükselirsiniz. Fakat bilmiş olunki, bu yükseliş hiçte kolay olmayacaktır.Başarı yolunda ilerlerken;  dostlarınızda  düşmanlarınızda  güçlü  kişiler olacaktır.  Büyük  zorluklar  yaşayarak,   zorluklarla  mücadele  ederek,   kendi  çabanızla  başarıya  ulaşacaksınız.   Zorda  olsa  güçde  olsa  yeni  başlangıçlar  yapacaksınız.   Daha  olgun,  daha  güçlü  ve  daha  sahipleyici  olacaksınız.  Mesuliyetleriniz  artacak.   Üstün  iradenizle,  zorlukları  yeneceksiniz. İçinizden  bazı  kişiler  kilo  verip  zayıfladılar.   Bazı  kişiler  ise,  eş  ve  iş  değiştirdiler. Tipinizi  imajınızı  değiştirdiniz.    Yayıncılık,  yasalar,  turizimle,  eğitimle,  ticaretle  ilgili  bir   mesleğiniz  varsa,  mesleğinizde   büyük  bir  başarı  sağlayacaksınız.  Mesleğinizde  yükseleceksiniz.  Uzun  yolculuklardan, eğitimden, yabancı  ülkelerden,  yabancı  evraklardan,  şans  bulacaksınız.  Elinize değerli yasal evraklar geçecek. Manevi ödüllerle  sevinecek olan Yay’lar var. Öğrenciyseniz,  elinize  gelen  bir  şansı  değerlendirecek  ve  ufkunuzu  genişleteceksiniz.  Yabancı  ülkelerde  ve  uzak  yollardan  bir  eğitim  şansı  sizi  düşünderecek.  Sabır,  sebat,  irade  göstererek  hedeflerinize  emin  adımlarla  ilerleyeceksiniz. Burcunuz; uzak diyarları, yabancı ülkeleri, yüksek tahsili, hukuksal davaları ve yasal evrakları temsil eder.  Adaklar, rüyalar  ve inançlar burcunuzla ilgilidir.Yazarlık yayıncılık büyük ticaret, burcunuzun özelliklerindendir. Bu konulardan birinden sevineceksiniz. Fakat ne istediğinizi bilmeniz ve zorluklara karşı mücadele etmek şartıyla.

 

 

 

 

Dikkat  etmeniz gerekenler

 

Zaman  zaman  sıkıntılar  ve  engellerle  karşılaştınız.  Hedeflerinize  ulaşmak  için  bıkmadan  usanmadan  çalıştınız. Yaşadığınız  maddi  manevi  kayıplar  ve  zorluklar  sizi  hayata  küstürdü.  Dürüstlükle, çalıştığınız  halde suçu kendinizde aradınız. Kendi  kendinize  sorar  oldunuz,    hatayı benmi yaptım?  Benmi böyle olmasını istedim? ben nerde  yanlış  yaptım. Siz yanlış  yapmadınız.  Karşınıza  çıkan  engeller  ve  zorluklar   hayatınızı  zorlaştırdı.   Çektiğiniz  sıkıntılar  sizi   hassaslaştırdı.  Daha  gücengen    ve daha sinirli   oldunuz.  Zaman,  zaman  sizi  engelleyenlerden  intikam  almayı  düşündünüz.    Nisan, Mayıs  ve Haziran ayları arasında olan zaman dilimi içinde hiç bir değişiklik yapmayınız.  Hiç  bir  ilerleme  beklemeyin. Yarım  kalan  işlerinizi  bitirmeye  çalışın.  Gizli olan  herşeyden  uzak  durun.   Yasal   olmayan  hiç  bir işle  ilgilenmeyin.  Bilmediğiniz  tanımadığınız  insanlara  hemen  güvenmeyiniz.  Emin  olmadığınız  davetlere  katılmayınız.   Aşk  konusunda dikkatli  olun.   Gizli  aşk  ilişkileri  yaşamanız,  size  gizli  ve  tehlikeli  düşmaanlar   yaratabilir.  Başka  birisiyle  beraberliği  olan  bir  kişiyle  yaşadığınız  gizli aşk  ilişkisi,  size  hayal  kırıklığı  yaşatabilir. Yaşlı bir yakınınız, bir tedavi  nedeniyle bir süre hastahanede  kalabilir. İçinizden bazı kişiler, gizli ilimlere meraklanacak ve bu ilimlerle ilgilenmeye başlayacaklar. Bu kişileri gizli olan herşey meraklandıracak

Astrolog Şifa Avcın

Bromley Kent UK

2010 yılında İngiliz Astroloji Derneği tarafından,( British Astrological Association) en yetenekli Astrolog seçilen Şifa Avcın, 2010 yılından beridir, İngiliz Astroloji derneğinin en yetenekli Astrologları arasında, yerini almıştır. Şifa Avcın Astrological Secrets Of The Decans isimli  kitabın  yazarı. Bu kitabın yayınlanmasına ve Kitabdaki bilgilerin hayata geçmesine  British Astrological Association  izin vererek  kitabın yayınlanmasınada destek verdi.  Şifa Avcın 2010 London Collage Astroloji Certificate sahibi. 2012 yılında Astroloji Akademisinden mezun oldu. Ustalık belgesi, sertifika ve Diploma sahibi. Modern, klasik, ezoterik ve psikolojik astroloji tekniklerini başarıyla uygulamaktadır. İngiliz ve Türk basınında makaleleri ve  öngörüleri yayınlanlan Şifa Avcın; İngiltere ve Kıbrıs’ta  halka yönelik seminerler  vermektedir. Şifa Avcın’ın,  The  Astrological  Lodge  of  London’ nun  yayınladığı  Astroloji  dergisi  Astrology Quarterly’de  yazıları  yayınlanmaktadır.  British Astrological Association tarafından 2010 yılında en yetenekli astrolog seçilen Şifa Avcın, Türkiye Astroloji Akademi’si eğitmenleri tarafınfan Sualocin yıldızı ile temsil ediliyor.

17 Temmuz 2001’de Wella London’dan sac üstüne alınmış 2 başarı belgesi.

1997 ve 2002’de Lewishan College London’dan alinmis 1 i.t digeri Ingiliz’ce ustune alinmis 2 farkli başarı belgesi.

4.2001, 2006, 2007 ve 2008’de Lewisham College London’dan alinmis 4 farkli sertifika. ( N.O.C.N)

Certificate in micro ring hair extension 2008

Certificate in herbal medicine 2006-2007

2010 london college Astroloji Certificat

 

BAŞARI BELGELERİ:

1998 Doroty Jones tarafından verilen üstün başarı belgesi.

1998 College of London ( HRH The Duke of Kent) tarafından verilen başarı belgesi.

BULUŞLAR:

Nisan 2010, yeni bir parfüm. Keşfetti. Tahıl ürünleri, bitki sütleri ve kokulu çiçeklerden yapılan, parfüm, nemlendirici ve besleyici bir arada.

Haziran 2010, tamamen kuru yiyeceklerden elde edilen, özellikle güneş lekelerini çıkarıcı kırem.

Haziran 2010, limongil kabukları ve soyadan elde edilen sıvılarla cildi geren kırem.

Temmuz 2010, ozel bir ağacın sıvısı , tahıl ürünleri ve uzak doğu meyve çekirdeklerinden çıkan özle, bitki sütleriyle hazırlanan ve  yaşlılığ geciktiren gece kremi.

Şifa Avcın

Astrolog, yazar herbalist ve bitkisel parfüm yapımcısı

Sosyal Medya Paylaşım Alanı