2015 Yılı Ramazan Bayramı Burç Yorumları

 

KocKoç burcu

Bayramın ilk günleri elinize gelecek olan şansları değerlendireceksiniz. Aşk konusundan, değişiklik yaşamak istemeniz sevenlerinize karşı sizi asileştirebilir. Cumarartesi ve Pazar günleri arasında olan zaman dilimi içinde yemenize içmenize dikkat edin

BogaBoğa burcu

Bayramın birinci ve ikinci günleri aile ziyaretlerinden yollardan ve haberleşmelerden sevineceksiniz. Günün geç saatlerine doğru, eşinizle boş yere bir tartışma yapabilirsiniz. Bayramın son günlerine doğru, elinize geçecek olan bir maddiyatı evinizi güzelleştirmek için harcamayı düşüneceksiniz.

Ikizlerİkizler burcu

Bayramın ilk günlerinde, kısa yolculuklar yaparak aile ziyaretlerinde bulunacaksınız. Daha sonra taşınmaz bir mal konusunu, gündeminize getireceksiniz.Bayram günlerinde, ailenizin tanıştırdığı kişilerle, yeni başlangıçlar yapacaksınız. Bir kardeşinizin mutluluğundan, sizde sevineceksiniz.

YengecYengeç burcu

Bayramın ilk günleri kendi emeğinizin karşılığını göreceksiniz. Elinize geçen bir maddiyatı güzellikler , gezmeler ve ziyaretler için harcayacaksınız. Mideniz hassas olduğu içn, bayramın son günleri yemenize içmenize herzamankinden daha çok dikkat edin.

AslanAslan burcu

Bayramın ilk günleri, yaptığınız işlerle kendinizi göstereceksiniz. Artistlik yetenekleri olanlar, güzel sanatlar ve müzikle uğraşanlar, keşfedilmeyi bekleyenler bugünlerde karşınıza beklediğiniz şans çıkabilir. Attığınız her adımda, isteklerinizi gerçekleştirecek şansla karşılaşabilirsiniz.

BasakBaşak burcu

Bayramın ilk günleri, soğukluk yaşadığınız kişilerle, ilişkilerinizi düzelteceksiniz. İç dünyanızda hayal ettiğiniz ve bir türlü gerçekleştiremediğiniz, düşüncelerinizi, gerçekleştirmeniz için elinize şans geliyor. Elinize gelecek olan şansı değerlendirirseniz, hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.

TeraziTerazi burcu

Uzun zamandan beri, hem maddi zorluk, hemde gündelik hayatınızda sıkıntı çekiyorsunuz. Bayramın ilk haftası yükselmeniz ve maddi manevi rahat etmeniz için elinize şans geliyor. Bu şansı değerlendirirseniz, hayatınızdaki zorlukları kolaylaştıracaksınız.

AkrepAkrep burcu

Bayramın ilk günleri; işinizden, eşinizden ve hisseli paralardan kazanç elde etme şansı doğacak. Elinize gelecek olan bu şansı farkeder ve değerlendirirseniz, rahatlayacaksınız. Bayram haftası, Gizli ilişkilerden ve aşk konusundanda güzel günler sizi bekliyor.

YayYay burcu

Uzun zamandar beridir, kazancınızın bir faydasını göremediğinizi düşünüyordunuz. Bayramın ilk günlerinde gelen bir şansı değerlendirirseniz, rahatlayacaksınız. Bayram haftası; yolculuk, tatil, eğitim ve ticaret ile ilgili elinize şans fırsatları geçecek, değerlendiriniz.

OglakOğlak burcu

Hayatınızda; engellemeler ve gecikmeler oldu. Maddi manevi kayıplar yaşadınız, Bayram haftasında, tanınmış ve sözü geçen kişilerden destek görme şansınız olacak. Herzaman söylediğiniz gibi, ben kimseden yardım beklemen, kimseye muhtaç deyilim diyerek yine gurur yapmayınız. Gelen şansı değerlendiriinz.

KovaKova burcu

Bayram haftası içinde, yükselmeniz için elinize şans fırsatları gelecek değerlendirin. İş hayatınızda tanıştığınız kişiyle bir aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz. Evinizde, evcil küçük baş hayvanı beslemeyi düşüneceksiniz. Sağlık konusunda Alacağınız bir haberle sevineceksiniz.

Balik Balık burcu

Bayram haftası içinde; aşktan, evlattan ve şans oyunlarından sevineceksiniz. Çocuk isteyenler, alacağınız müjdeli haberlerle sevineceksiniz. İşinizde ve mesleğinizde hakettiğiniz başarıyı yakalayacaksınız.   Sağlık sorunlarınız bitecek.

yildizlarin_bize_soyledikleri_h1240

Astrolog Şifa Avcın
(Astrolog, Yazar, Herbalist)
17
/7/2015

Sosyal Medya Paylaşım Alanı