2020 yılında burçlar Yay burcu ve yükselen Yaylar

şifa avcın alfa kitap yazarları ile ilgili görsel sonucu

 

Yay ve yükselen Yaylar.

Bu sene içinde finansal anlamda güven ihtiyacı hissedeceksiniz. İleriye yönelik planlar yapacaksınız. Sizin için en önemli konular; kişisel kaynaklar, mali konular, sahip olunanlar, para, değerler, gayrimenkul yatırımlar, işinizden ve doğal yeteneklerinizden gelen maddiyat ile ilgili olacaktır. Maddi garantisi olan ve size güven veren herşey sizin için çok önemli olacaktır. Bu sene içinde kiminiz ileriye yönelik, kiminizde emeklilik hayatınızı düşünerek yatırımlar yapacaksınız. Daha yüksek bir maaş için iş değişikliği yapanların olacağı gibi, olduğu işte maaşı yükselenlerde olacak. Yabancı ülkelerden yabancılar tarafından gelen iş tekliflerini değerlendirenler ise, ani bir kararla ülke dışına çıkabilirler.

Para kazanmak isteyenler, taşınmaz mal almak isteyenler, kaybettiği maddiyatın yerine daha iyisinin gelmesini bekleyenler, anahtar bekleyenler, şans kaçıranlar, şans kapısının açılmasını bekleyenler,  alacağı olanlar, vereceği olanlar; bu yıl sizin yılınız. Dürüst, dikkatli, metotlu ve yapmak istediğiniz işi iyice araştırmak şartıyla istediklerinizi elde edeceksiniz. Yapmak istediğiniz iş hakkında araştırma yaparken, sabırlı, azimli ve ihtiyatlı olmalısınız. Başkalarının da hakkı olana; kıskançlık ve hile yaparak, bencil ve açgözlü davranarak sahip olmak isterseniz maddi ve manevi cezalara çarptırılacağınızı bilmelisiniz. Geçmiş yıllarda haksızca kazanç elde edenlerin, hile yaparak başkalarının hakkına sahip olanların bile, bu sene içinde yaptıkları ortaya çıkacak. Vergi kaçıranlar, kaçakçılık yapanlar, haksızca kazanç sağlayanlar bu sene hesap verme zamanıdır.

Segili Yaylar ve Yükselen, Yay olanlar. Sert yargıçların, düzenin, yasaların ve kuralların gezegeni olan Satürn, yönettiği Oğlak burcunda haritanızın gelirler ve birikimler evi olan, ikinci evinızde ilerlemekte. Yasaların, yargının, kanunun gezegeni Jüpiter’de bu evde Satürn ile birlikte yol almakta. Bu gezegenlere eşlik eden, suçlu avcılarının ve suçluya en ağır bir şekilde ceza verenlerin gezegeni olan Pluto’da orda. Bu yıldızsal işaretler; yasalara aykırı kazanç sağlayanların, yetim hakkı, dul hakkı yiyenlerin, emanete hıyanet edenlerin, başkasının malını hile ile üstüne geçirenlerin ceza alacağını göstermekte. Suçlunun ceza göreceği adaletin yerine geleceği bir yıldır bu yıl.

Kazançlar, yapmak istediğiniz yatırımlar, almak istediğiniz eşyalar, tekerlekli ve/veya motorlu araç, bu yıl gündeminizi meşgul edecektir. Elinize anahtarlar geçecektir. Bu anahtarlardan biri yeni bir işin, yeni bir evin, yeni bir arabanın, kapısının anahtarı olacaktır. Bu anahtarlardan biride sizin olacaktır. Şans yıldızı Jüpiter haritanızın maddi varlıklar evinde ilerlerken, size maddi şanslar verecektir. Satürn ise elinize geçenleri dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Haritanızın ikinci evinde ilerleyen Jüpiter, Satürn ve Pluto, var olan ve zamanın geçmesi ile unutulan hatırda kalanlarında yasal sahiplerinin bulunamaması nedeni ile taşınmaz mal varlıklarının gündeme getirecektir. Gündemin getirdiği maddi şanslar gerçek sahiplerini bulacak. Hakkı olan hakkını alacak. Hakkı olmadığı halde hak iddia edenlerin, kıskançlıkları ve nefretleri artacak. Bulunan taşınmaz mal kimini düşman edecek kimini dost edecek. Bu yıl saklı mirasların, geçmişte Var olan ve zamanın geçmesi ile unutulan maddi mal varlıkların, ortaya çıkacağı bir yıldır. Yetim malı yiyenin, haksızca maddi gelir elde edenin, başkalarının hakkı olan mala hil hile ile  sahip olanın maddi ve manevi ceza göreceği bir yıldır bu yıl. şifa avcın ile ilgili görsel sonucu

Facebook

Sosyal Medya Paylaşım Alanı